Ne lipsesc 1000 de localități unde nu avem oameni care strâng semnături!
Fii primul care oferă comunității tale un centrul de strâns semnături pentru demiterea lui Klaus Iohannis

UNDE POȚI SEMNA FIZIC

*listă actualizată – 12.02.2022

BUCUREȘTI

1. MIHALACHE CIREȘARII Costin CAMBIR 745576957

1. MIHALACHE-ION NECULCE Dragos DRĂGAN 726220587

1. PAJURA-DĂMĂROAIA Viorel MOROȘANU 728224730

1. BUCUREȘTII NOI-STRĂULEȘTI Kazimir Piekalski 721954286

1. BUCUREȘTII NOI-CHITILEI Ion PRIDIE 770782022

1. BUCUREȘTII NOI-BAZILESCU Viorel MOROȘANU 728224730

1. BĂNEASA Ștefania ALBU 745011833

1. AVIATORILOR PRIMĂVERII Ionuț VERONEL 760779560

1. AVIAȚIEI Daniel CERCEL 766913949

1. DOROBANȚI Kazimir Piekalski 721954286

1. ROMANĂ-UNIVERSITATE Ionuț ANDREI 735456006

1. VICRORIEI Viorel MOROȘANU 728224730

1. GARA DE NORD Mihai FULGER 736486125

1. GIULEȘTI-SÂRBI Bogdan ANGHEL 726136658

2. TEI Andrei LUPESCU 744658184

2. FLORASCA Marius MILITARU 756289760

2. ARMENESC-CENTRU Mihai COTÎRLAN 723395681

2. COLENTINA Daniel ABOTEZĂTOAIE 738310992

2. ANDRONACHE-ION CREANGĂ Alexandru DEACONU 744810124

2. OBOR Vasile NEACȘU 724651068

2. FUNDENI Gheorghe STANCIU 745140510

2. BAICULUI Cristian PIRLITEANU 722970090

2. PANTELIMON Petruța DUMITRU 730301167

2. VATRA LUMINOASĂ Costică STANCIU 760340032

2. PANTELIMON SOCULUI Ion HRISTEA 731491863

2. PANTELIMON MORARILOR Cosmin TRANDAFIR 763612761

2. DOAMNA GHICA Vasile DOBRESCU 766488115

2. IANUCULUI Vasile ISCIUC 725245988

3. CENTRU-EVREIESC Ion UȚĂ 722975850

3. CĂLĂRAȘILOR Marius DRINCEANU 773815837

3. DECEBAL George NEACSU 744706778

3. VITAN George LAZURCA 720704392

3. NERVA TRAIAN Gabriel ANGHELESCU 723889121

3. BOBOCIA-ENERGETICIENILOR Liviu COMAN 723268132

3. BABA NOVAC Laurențiu TUDOR 762669194

3. BASARABIA Laurențiu TUDOR 762669194

3. TITAN-CUZA Marian MITEA 728200652

3. TITAN-IOR Marian MITEA 728200652

3. SĂLĂJAN Cristina TOPIRCEANU 763204255

3. TRAPEZULUI Bogdan CARSTEA 770300439

3. NICOLAE GRIGORESCU Bogdan CARSTEA 770300439

3. OZANA Florin MOLOIU 785753640

3. INDUSTRIILOR Florin MOLOIU 785753640

3. CĂȚELU Florin MOLOIU 785753640

4. UNIREA Ilie-Ioan ISTRATE 721811811

4. CAROL Ionuț DRĂGUȘIN 723352994

4. TINERETULUI Petre MÂȚ 769247465

4. VĂCĂREȘTI Mircea-Gabriel STROE 734123472

4. BERCENI 1 Daniel BODNAR 727788327

4. BERCENI-OLTENIȚEI Bogdan-Paul IVAN 771254956

4. OLTENIȚEI Mihai-Silviu STOICA 738344494

4. APĂRĂTORII PATRIEI-SOS. OLT. Alexandru GHEORGHE 773722468

4. APĂRĂTORII PATRIEI-METALURGIEI Petrișor DAVID 724310569

4. BRÂNCOVEANU – OBREGIA Eugen-Nicușor GAJGĂU 723523764

4. BRÂNCOVEANU – REȘIȚA Ioana TURCU 722954339

4. OBREGIA Daniela VELICU 722445876

4. GIURGIULUI Alexandru TICU 786567676

4. PIAȚA REȘIȚA Vasilica NIȚĂ 766281501

5. ZEȚARI Damian BURUIANĂ 722322731

5. PRELUNGIREA FERENTARI Gheorghe DECU 722217583

5. PIEPTĂNARI-VIILOR Alexandru CALIANU 723360378

5. MUNȚII CARPAȚI-PUCHENI Constantin-Daniel BRĂIESCU 723905925

5. MĂGURELE Nicolae MARIN 725843111

5. ȘOS.PROGRESULUI-CAL.FERENTARI Ionel NICOLAE 729421795

5. RAHOVA Aureliana COSTACHE 764242415

5. PETRE ISPIRESCU-SEBASTIAN Mihai BACIU 731377454

5. COTROCENI-REGINA ELISABETA Eusebiu RĂDUCANU 727827453

5. 13 SEPTEMBRIE Giga BIET 772201076

5. PANDURI Cristian-Dumitru CLADOVEANU 734760985

5. ALEXANDRIEI Nicolae TUDORACHE 767438525

5. MĂRGEANULUI Cristian NEACȘU 771098276

5. TEIUȘ-ANTIAERIANĂ Mădălin-Claudiu MATEI 731263255

6. COTROCENI-ORIZONT Liviu ILEANA 724791837

6. TUDOR VLADIMIRESCU Alexandru RUS 768000440

6. GHENCEA Ionica Ionescu 0722 697 579

6. DRUMU TABEREI-1 MAI Adrian Achim 0722 216 878

6. DRUMU TABEREI- PARC Monica Ursachi 0726 423 471

6. MILITARI – LUJERULUI Adrian Zamfirescu 0741 333 404

6. DRUMUL TABEREI – BRÂNCUȘI Augustina NIȚĂ 723248366

6. MILITARI-MOINEȘTI Valentin Florea 0726 664 381

6. MILITARI APUSULUI Viorica Elisabeta Lupu 0771 302 801

6. MILITARI PRECIZIEI Maricel Manolache 0732 441 547

6. GROZĂVEȘTI-REGIE Liviu-Adrian STOICA 735225929

6. CRÂNGAȘI Iulian Radu 0722 283 100

6. GIULEȘTI Laura Olteanu 0770 512 739

6. GIULEȘTI-SÂRBI Claudia TOPONOIU 763598320

ALBA

Municipiul Aiud Szekely Marcel 743105134

Municipiul Alba Iulia Trifu Mircea 741008687

Municipiul Blaj Tarcau Ionel Daniel 771289305

Municipiul Sebeș Marginean Raluca Maria 740021294

Oraș Abrud Corches Alina 746652886

Oraș Câmpeni Bar Constantin 740254649

Oraș Cugir Scanteie Gheorghe-Dorin 740208507

Oraș Ocna Mureș Bartha Andrei-Mugurel 758459896

Oraș Teiuș Crisan Cristian 745622601

Albac Plesa Petru Iona 740820993

Almașu Mare Burz Petru-Cosmin 742570241

Arieșeni Gligor Remus 769681628

Avram Iancu Cristea Cristian Traian 766565732

Berghin Sirbu Ioan 753910628

Bistra Paven Ioan Marian 742235018

Blandiana Stanila Mihai 734588892

Bucerdea Grânoasa Cosma Adela Angela 742603716

Bucium Ameana Valentin Gabriel 759147646

Câlnic Maris Sebastian Iulian 751537731

Cetatea de Baltă Ignat Cristian Ion 753774762

Ciugud Muntean Alexandru Andrei 757211166

Ciuruleasa Berrindeie Alexandra Nicoleta 753563325

Crăciunelul de Jos Olteanu Alexandru 762488453

Cricău Rosu Nicolae 764778799

Daia Română Cerghedean Catalin Bogdan 767158594

Fărău Varga Cosmina-Marcela 737124514

Galda de Jos Stoian Carmen 737603412

Gârbova Hategan Tiberiu Gheorgh 737630933

Gârda de Sus Plesa Adrian Nicolae 769241390

Horea Iustin 785625006

Ighiu Rac Viorica 733961552

Jidvei Munteanu Daniel 757606895

Livezile Gatea Ionas Pamfil 756450340

Lopadea Nouă Suciu Andrei 750702196

Lunca Mureș Dandos Florin 746060216

Lupșa Cioica Gheorghe 754253601

Meteș Farcas Andreea Simina 747571409

Mihalț Dobarta Cristian 768868256

Mirăslău Scrobota Alexandru 751806992

Mogoș Fister Ionela 724924198

Noșlac Crisan Eugen 740894934

Ocoliș Plesa Gheorghe 0761 636 101

Ohaba Rus Ioana Alina 787549299

Pianu Savu Gheorghe Petru 752467005

Poiana Vadului Floca Gabi-Luminita 768532532

Poșaga Petruța Vasile 741618536

Rădești Cimpean Sergiu Ioan 785790276

Roșia de Secaș Niculita Corlaciu 784683950

Roșia Montană Corches Constantin 750745191

Sălciua Petruța Vasile 741618536

Săsciori Roman Emil 785531573

Sâncel Seican Teodor-Ion 745970101

Sântimbru Stan Darmin-Madalin 751921622

Scărișoara Jurj Valentin 746394400

Sohodol Ana Radu Gheorghe 760486030

Stremț Galdea Andrei 754878511

Șibot Gheorghe Porcarin 0749 377 513

Șona Dulau Alexandra 743908782

Șpring Suciu Nicolae 728171156

Șugag Cernat Gheorghe 741116091

Unirea Kocsis Mihai-Francisc 741187621

Vadu Moților Culda Constantin Nicolae 746269923

Valea Lungă Marginean Simona 766307039

Vidra Popa Florea 744799163

Vințu de Jos Corches Ioan Nicolae 756664080

Baia de Arieș Pandor Ilia 790283717

Zlatna Demenic Georgiana 734790909

ARGEȘ

Municipiul Pitești Peagu Ionela 743502602

Municipiul Câmpulung Coșa Anca Mihaela 733432300

Municipiul Curtea de Argeș Dolofan Gabriela 0745 568 080

Oraș Mioveni Vasilica Stoica 740797230

Oraș Costești Paula Badulescu 761688853

Oraș Topoloveni Dinca Ioan Dan 0733 989 334

Oraș Ștefănești Barbu Valentin 748138198

Albeștii de Argeș Cut Sorin 757834176

Albeștii de Muscel Soare Florin Cătălin 748994967

Albota Barbu Dumitru Catalin 745767657

Aninoasa Iordache Codruț 753179678

Arefu Selariu Valeriu 766290926

Bascov Popa Nina 0 770 886 933

Babana Ilie Ion 799956074

Beleți-Negrești Cirstea Iulian Cosmin 729841283

Berevoiești Popescu Catalin 743507728

Birla Maior Teodoroiu Lucian 758851059

Bogați Boboc Ionuț Florentin 734245503

Boteni Petre Rolea 748576298

Botești Cremenescu Dragos Andrei 0725 976 040

Bradu Ioana Ologu 771347242

Braduleț Maria Iulia 771592410

Budeasa Gogorici Constantin 722818433

Bughea de Jos Zăbavă Alexandru-Marian 0786 059 350

Buzoiești Sofronie Elena 730198810

Calinești Mot Adrian 740232198

Căteasa Velcescu Ion 720089964

Cepari Serban Ana Maria 744800225

Cicănești Surdu ionut 732293428

Ciofrângeni Preoteasa Ion 744375775

Ciomăgești Coman George Cosmin 726269897

Corbeni Bajan V.Constantin 748686787

Corbi Dragomir Mihaela 0 747 771 167

Coșești Fita Florin 748684545

Cuca Beosteanu Gheorghe Cosmin 0748 772 939

Davidești Dobrisan Ionut 767373389

Dâmbovicioara Cioacă Alexandra 0755 876 228

Dobrești Prundaru Garbriel 0752 488 590

Domnești Micuț Traian 745802679

Dragoslavele Posedaru Adrian 0755 702 207

Drăganu Vameșu Iulian 0 731 485 135

Godeni Mangalagiu Petru 0743 871 963

Hârsești “Pielaru

Valerică-Costel” 768917587

Hârtiești Patrascu Constantin 746267047

Izvoru Minca Iulian 731867370

Leordeni Mardare Cosmin 790240136

Lunca Corbului Iordache Georgica 743460970

Mălureni Dumitrescu Ionuț Nicolae 768677449

Mărăcineni Mindruta Daniel 744232745

Merișani Grădinaru Simona 759435745

Micești Nila Constantin daniel 767921558

Mihaești Paraschiv Luminița 723613801

Morărești Mătiță Dumitru 721016864

Moșoaia Popa Valentin Dumitru 753855032

Mozăceni Belu Florian 0756 766 738

Mușatești Murareci marius Ionuț 743115910

Nucșoara Badileanu Radu Ștefan 752859736

Oarja Badea Daniel Madalin 752392222

Pietroșani Preda Ionuț 740455779

Poiana Lacului Matei Diana-Ioana 757504418

Popești Ionuț Bălașa 787583835

Priboieni Mot Adrian 740232198

Rătești Florea Ionel Dorel 747431352

Recea Cîrstea Janeta 0747 434 197

Rociu Ivan Ioana 762048388

Rucăr Gheorghe Gabriela Felicia 755169355

Salatrucu Zmaranda Cornel 751947320

Săpata Dumitru Adriana 730545835

Schitu Golești Oprescu Nicolae Dorinel 741079237

Slobozia Pana Gabriel 749667357

Stâlpeni Modreanu Liviu Ion 746695130

Stoenești Avram Constantin 740832218

Stolnici Popescu Dumitru 747157096

Suseni Chirită Ana Maria 756898376

Ștefan cel Mare Nastase Marius 766683201

Șuici Gavan Ana 749545703

Teiu Alexe Aurelia 720318278

Titești Tudosescu Eugen 755547697

Uda Calinescu Geanina 728638902

Ungheni Alexandru Bogdan Gabriel 723201275

Valea Danului Adriana Sipanu 759799630

Valea Iașului Turtaru Stefan Nicolae 748494118

Valea Mare Pravăț Irina Moroe 756760527

Vedea GHERASE BOGDAN 734904201

Vlădești Aurel Constantin 743181384

Râca Sandu Vasile 725582118

Vulturești Dobrisan Ionut 767373389

Bughea de Sus Tanasoiu Ionuț Daniel 0754 555 805

BIHOR

Municipiul Marghita Vasile Burlacu 745458356

Municipiul Oradea Pop Nelu Sandu 799455002

Municipiul Salonta Vinter Ovidiu 771639554

Oraș Aleșd Popoviciu Paula 740062049

Oraș Nucet Bâte Cristina 742525743

Oraș Săcuieni Cornel Tivadar 773773401

Oraș Ștei Stan NIcolae 774439214

Oraș Valea lu Mihai Ioan Varjasi 759548015

Oraș Vașcău Varga Florin Ioan 769662854

Abrămuț Popovici Cosmin 753972981

Aștileu Petruş Teodor 751244112

Aușeu Bica Teodora 756366362

Avram Iancu Har Turcu Florica 0756 921 964

Balc Bejan Petre 773922187

Batăr Oros Antonio 0745 529 882

Boianu Mare Goman Calin Eugen 753740719

Borod Liţă Florin Vlăduţ 759590481

Bratca Matiu Constantin 0744 514 281

Brusturi Meşter Florian 0747 857 452

Budureasa Cuzepan Ciprian 753812915

Bulz Ilie Bila 741132136

Buntești Bodenciu Motiu Gheorghe 733711495

Căbești Firicel Andrei 745505902

Cărpinet Onica Gabriel 740629424

Câmpani Morar Vlad 745839130

Cefa Pintea Cristian 740919350

Ceica Popa Olimpiu 747609347

Chișlaz Gut Cosmin 754524910

Copăcel Corina Lezeu 741211273

Curtuişeni Matei Gabriel 740016777

Diosig Ivan Florin 772149038

Dobrești Dorin Mihele 745889041

Drăgănești Dumitrache Liana 720603493

Drăgești Beniamin Șandra 758935868

Finiș Mascaş Ana Florina 762341931

Gepiu Şumălan Calin Marcel 745526379

Giriș de Criș Vaida Florin 756507273

Hidișelu de Sus Câmpan Cristian 773808877

Holod Manz Adrian 757316163

Husasău de Tinca Laurean Iacob 772169853

Ineu Lucaciu Florian 741521299

Lăzăreni Calin Hodut 757222987

Lugașu de Jos Lup Florian 747200043

Lunca Popa Ionuţ Florin 783037518

Mădăras Tonca Daciana 773960356

Nojorid Dragos Laviniu 723650401

Olcea Lucaci Darius 744975534

Oșorhei Barsan Florin 754777626

Pietroasa Buibas Sorin 761085770

Pocola Popa Catalin Nicolae 749677481

Pomezeu Gabor Maria 743978930

Popești Popovici Marius 764662938

Răbăgani Gheorghe Tonca 747364585

Roșia Taichis Paul Andrei 734011144

Roșiori Tomele Ciprian 772245361

Săcădat Kudor Dorina 745404447

Sălard Balazs Levente 0 743 913 568

Sânicolau Român Lucaciu Cristi 766777033

Sâniob Braun Corina 724143619

Sânmartin Zgibolt Roxana 748235453

Sântandrei Porumb Marius 749325946

Sârbi Laviniu Sebastian 0737 587 751

Sîmbăta Potre Florica 770487037

Șimian Nicu Tochită 744536656

Șoimi Mara Raul Lucian 744867153

Tămășeu Tomele Remus 771022349

Tăuteu Matei Partenie 745266067

Tileagd Viorel But 756765781

Tinca Andrei Karabin 746967056

Toboliu Racz Aurel Flavian 785967943

Tulca Moț Mihaela Gabriela 0745 674 525

Țețchea Banciu Florin Răzvan 758675669

Vârciorog Turcaş Florin 771153868

BOTOȘANI

Municipiul Botoșani Grădinarul Radu 745305552

Municipiul Dorohoi Totoliciu Areta 746215922

Oraș Bucecea Vișan Florin 745257664

Oraș Darabani Hrimiuc Adrian 754786622

Oraș Flămânzi dolhescu Costică 752535265

Oraș Săveni Cătălin Gradinaru 747639449

Oraș Ștefănești Iancu Marian 761458468

Adășeni Ostrichianu Marius Mihai 752277331

Albești Lupu Florian 747464546

Bălușeni Danila Ovidiu 759615951

Broscăuți Stratulat ion 744135127

Cândești Chitac Florin 740322243

Concești Cojocaru Liviu 748488172

Copălău Balauca Petronela 752779548

Cordăreni Păduraru Dumitru lucian 752907425

Corni Bogdan Bălan 748603758

Coțușca Burlacu Catalin 754424661

Cristești Aparascai Alin 753890569

Cristinești Scalicau Constantin 758874053

Curtești Roscaneanu Maricel 747573097

Drăgușeni Bălăcărit Vasile 753331073

Durnești Merita Margareta 3,93802E+11

Frumușica Crasmareanu Maria 743158164

George Enescu SevernicuAdrian Dorel 751805847

Gorbănești Turcu Ciprian 754965347

Havârna Bordeianul Andrei Dumitru 765952371

Hlipiceni Terci Daniel 7572438519

Hudești Maldan Alex 747992562

Ibănești Mihaela Marius Ionuț m 751535941

Leorda Amarandi Hriscu Florin 754519647

Lozna Enăchescu Robert Nicu 744118176

Lunca PrisacariuDelcano Lucian 757345715

Mihai Eminescu Leanca Andrei 757225500

Mihăileni ciobanu Daniel 742219938

Mileanca Matei George Costantin 744224610

Păltiniș Antonesei Costel Mugurel 746766853

Prăjeni Iordache Florin 742534746

Răchiți Botosaneanu Mihaela 757665684

Rădăuți Prut Adrian Ursu 747572549

Roma Anuța Grigorie Marcel 748545697

Românești Iancu Ciprian 767094948

Stăuceni PascariuRelu 7558557367

Șuharău Apărute Daniel 755948548

Sulița Crețu Dumitru 711959920

Șendriceni Târnăuceanu Corneliu 7466445576

Trușești Chiteala Bogdan 750130981

Tudora CalimandrucDumitru 7860686228

Ungureni Chica Roșca Sergiu Marius 747478228

Văculești Ștefan Marin 7544497256

Viișoara Iosub iuliana 748774909

Vârfu Câmpului Popescu Alin Constantin 749701103

Vlădeni Constantin Mihai 724700863

Vlășinești Pripas Ionuț 740562326

Vorniceni Abacioie Marcela 756372228

Vorona Atanasie Milu 787315614

BRĂILA

Municipiul Brăila Boga George 766339192

Oraș Făurei Sîrbu Andy 753385486

Oras Ianca Fasole Vasile 75494137

Oraș Însurăței Tomulescu Iulian 744115965

Bărăganu Litean Maria 745817602

CIOCILE Mihaila Mihai 766527872

Rusin Mariana 736854040

Gemenele Tutulan Vasile 728872561

Gradiștea Ciobotaru Cristina 799471069

Gropeni Vasilescu Aurel 757051188

Chișcani Craciun Laura 752535012

Surdila Greci Zaharie Emanuela 755156010

Maxineni Apostu Marian 727602548

Mircea Vodă Stratulat Georgiana 751590142

Movila Miresii Turcu Madalina 741392517

Racovița Chisoceanu Aurel 740556214

Râmnicelu Dragan Mioara 769337923

Romanu Enache George 720897579

Roșiori Antohe Adrian 754943480

Salcia Tudor Seibel Pia 764187369

Scorțaru Nou Cucu Liviu 737167322

Siliștea Toma Mototolea 745304413

Stăncuța Neacsu Nicolae 765704009

Șutești Pisica Gheorghe 735382715

Tichilești Bratosin Georgiana 771274175

Traian Grosu Gheorghe 725465604

Tudor Vladimirescu Ion Petrea 746832846

Cazasu Negrea Florian 754502010

Tufești Timofte Sevastian 787652024

Frecăței Moise Tatiana 769550672

Unirea Busuioc Cristian 742621120

Vădeni Burducea Tudorel 743637825

Viziru Constantin Nicusor 733988649

Zăvoaia Negoita Stanica 763761293

Frecăței Ion Madalina 752842121

CARAȘ-SEVERIN

Municipiul Reșița Chiper Ionut 768279093

Municipiul Caransebeș Hrimiuc Corneliu 770386572

Oraș Anina Zegrea Vasilica Ionica 733419161

Oraș Băile Herculane Marinescu Ion 724972748

Oraș Bocșa Curelea Adrian 745513885

Oraș Moldova Nouă Chisalita Jordan 751279886

Oraș Oravița Simion Gabriel 730141805

Oraș Oțelu Roșu Mihailoni Claudiu 730827053

Armeniș Miculescu Nicolae 766690820

Bănia Knobloch Anisoara 0764 029 373

Băuțar Udroni Claudiu 762511578

Berliște Iorga Niculai 770157610

Berzeasca Tudosie Iovan Ion 762006679

Berzovia Uture Ion 755809680

Bolvașnița Seracin Petru Florin 733324362

Bozovici Raiescu Ana 768128075

Brebu Bugarin Petru 720007006

Brebu Nou Boros Livius 758656817

Bucoșnița Olariu Valetin 764305115

Buchin Cazacu Constantin 0745 056 666

Carasova Jecalo Maria 743452424

Cărbunari Rodica Vieru 741183779

Ciclova Română Damian Vasile 755489407

Ciuchici Aman Letitia 771776015

Ciudanovița Ciocan Marian 736035948

C-tin Daicovici Rosu Toader 769539939

Copăcele Popovici Todor 768571133

Cornea Cristescu Gheorghe 765397038

Coronini Raicu Gheorghe 731259981

Cornereva Optrecu Ionut 767824761

Dabloșeț Surulescu 767684462

Doclin Todor Alexandra Gilda 0749 754 355

Dognecea Anton Florin 756693315

Domașnea Soimu Nicolae 720089901

Eftimie Murgu Suta Iosif 768923159

Ezeriș Brîndan Cosmin 724605388

Fârliug Boncilă Sorin 736076474

Forotic Botos Florentina Mariana 770804456

Gârnic Tismanaru Ramona Xelina 764990144

Glimboca Iancu Nicolae 0767 599 694

Goruia Belcea Carmen 726668321

Grădinari Betei Anisoara 754566775

Iablanița Marinescu Elena 721816735

Lăpușnicel Toma Gheorghe-Lupșescu 4,91786E+11

Lăpușnicu Mare Gosa Razvan 787600318

Luncavița Iosif Aurică Dan 41762012579

Lupac Covaci Gheorghe 766797347

Marga Mihut Seracin 734610832

Măureni Chira Florica 726825049

Mehadia Dragulescu Vasile 721932928

Mehadica Vladuta Anica 785663524

Năidaș Subțire Ionică Cristian 740839045

Obreja Tigris Petre Cristi 767109055

Păltiniș Tuper Dumitru 732131221

Pojejena Cojocaru Florin 733340456

Prigor Seracin Dumitru 763745832

Ramna Dragos Ana 746282873

Răcășida Iucu Ioan 767533929

Rusca Montană Taifas Andrei Ionel 744667236

Sacu Vaselina Boiciuc 743378812

Sasca Montană Gherasim Razvan 723755896

Sichevița TRIFAN Raisa 785074244

Slatina Timiș Rădulescu Cristina-Valentina 0729 090 939

Socol Tobei Dumitru 784484827

Sopotul Mare Jifcu Maria 736323220

Teregova Vemicuta Petru 733409981

Ticvaniu Mare Iakab Andrei 744184100

Târnova Rus Paun 720270826

Topleț Blidaru Adrian 742070527

Turnu Ruieni Tiron Victoria 749693780

Văliug Lazarescu Constantin 742507166

Vărădia Mioc Gheorghe Aurel Paul 764567072

Veremeș Damian Georgiana 763275456

Vrani Tare Petru 764967762

Zăvoi Tănasa Maria 741786969

Zorlențu Mare Gradinaru Nicolae 730649888

Ocna de Fier Trendo Iasmina-Gabriela 765731963

CLUJ

Municipiul Cluj-Napoca Florin Rusu 0732 542 965

Municipiul Turda Florian Neumann 0746 388 185

Municipiul Dej Corina-Adelina Gavrliut 0747 108 225

Municipiul Câmpia Turzii Moldovan Andreea-Diana 0751 575 862

Municipiul Gherla Alin Jecan 0769 155 611

Oraș Huedin Cristinel Chitau 0769 297 007

Aghireșu Andrei Varga 0757 803 666

Aiton Ioan Rus 0771 554 676

Aluniș Claudiu Teodorescu 0725 073 342

Apahida Roxana Pop 0783 105 856

Așchileu Sergiu-Valentin Ambrus 0751 504 770

Baciu Andrei Pastor 0740 535 073

Băișoara Vasile Dodea 0755 163 264

Beliș Cornel Radac 0744 429 088

Bontida Ionut Gadalean 0746 688 405

Borșa Radu Balmos 0755 944 836

Buza Robert Czeger 0747 383 741

Căianu Lavinia Crisan 0756 387 124

Călărași Radu Vermesan 0742 831 284

Călățele Alina Cret 0764 399 609

Cămărașu Tudor Marina 0759 941 068

Căpușu Mare Marius-Alexandru Tomos 0741 949 528

Cășeiu Cristian Ungur 0766 626 362

Cătina Vasile-Ioan Tempe 0744 897 844

Ceanu Mare Simion-Cristian Moldovan 0770 502 900

Chinteni Lucian Cuibus 0726 313 839

Chiuiești Ovidiu Georgiu 0769 117 272

Câțcău Olimpia Mihet 0743 580 366

Ciucea Sorin Stanciu 0740 560 650

Ciurila Bogdan Pletea 0722 283 172

Cojocna Lavinia Crisan 0756 387 124

Cuzdrioara Teodor Urian 0740 981 659

Dabca Simona Miclea 0747 288 441

Feleacu Catalin Roman 0752 476 376

Fizeșu Gherlii Alin Jecan 0769 155 611

Florești Doru Dobra 0745 255 964

Frata Ioan Iancu 0787 572 576

Geaca Simion Morutan 0751 311 458

Gilău Liviu Precup 0731 726 187

Gârbău Sergiu Pirv 0755 499 207

Iara Ion Todor 0752 997 229

Iclod Liviu Muresan 0751 705 397

Jucu Alexandru Danciu 0752 461 118

Luna Adrian Albert 0740 240 663

Măguri-Răcătău Maria-Monica Vidrean 0749 533 934

Mănăstireni Marin Bota 0745 522 341

Mărgău Gheorghe-Dan Abrudan 0723 156 419

Marișel Sergiu Rosu 0775 564 270

Mica Robert Kovacs 0786 484 696

Mihai Viteazu Felicia-Emilia Vlad 0741 619 624

Mintiu Gherlii Ovidiu Ormenisan 0744 117 907

Mociu Viorel Campean 0748 686 943

Moldovenești Stelian Creta 0742 541 485

Negreni Nicolae-Florin Bulzan 0740 326 610

Pălatca Ileana Ienei 0748 265 976

Panticeu Alin Pop 0723 775 092

Petreștii de Jos Catalin Balan 0736 306 393

Poieni Cristian Cobarzan 0773 726 611

Recea Cristur Petrica Gorgan 0754 304 867

Risca Anton Liviu 0722 827 065

Săcuieu Nicolae-Florin Bulzan 0740 326 610

Săndulești Valeria Petean 0746 735 199

Săvădisla Georgeta Bonda 0755 272 435

Sâncraiu Crina Puris 0747 092 254

Țaga Vasile Denis 0771 187 977

Tritenii de Jos Dumitru Coc 0721 283 158

Tureni Stelian Crisan 0740 882 470

Unguraș Robert Kovacs 0786 484 696

Vad Ioan Satmarean 0740 995 940

Viișoara Florinel Chiorean 0743 829 709

Vultureni Cristina Barnea 0742 219 618

COVASNA

Mun. Sf. Gheorghe Corduneanu Bogdan 744261208

Brăduț Borzos Samuel 755401727

Brețcu Negru Vasile Sebastian 755660515

Dobârlău Colta Cristina 721325965

Vâlcele Mailat Daniel 754488396

Zagon Mogos Gheorghe 766551557

Sita Buzăului Patea Adrian 786249461

DOLJ

Bechet TULITU GHEORGHE 76665760

Filiași GANGU LUCICA 769831446

Amărăștii de Jos DINCULESCU ION 7487340747

Botoșești-Paia FRUNZA STELIAN 769417644

Bradești BALA PAUL 784128531

Braloștița HANTEA IOANA 770369884

Bratovoiești DINCA GHEORGHE 770630260

Carpen BALASA FLORENTINA 751798589

Catane BORCEANU LILIANA 730624887

Celaru OLTEANU CORNEL 760557795

Ciupercenii Noi BUICA EMIL 764700803

Coșoveni POPESCU DANIELA 765592164

Coțofenii din Dos PUIU TOMITA IONELA 762907350

Coțofenii din Față VILCEANU NICOLAE 785606026

Dabuleni ALEX GLAVAN 759153246

Dăneți BOBOC ALEXANDRU 769219157

Dioști ION EUGEN ELVIS 771198822

Dobrești BURDUCOIU MIHAI 775622081

Dranic GRIVULESCU CLAUDIU DANIEL 768130235

Fărcaș FIRA CARMEN 725432125

Galicea Mare DIDU ILEANA 764117961

Galiciuica GIURGEA MIRELA 769527303

Ghercești DUMITRACHE NICOLITA 748626442

Giubega DUMITRU MIRCEA 757047799

Goiești BARBU IRINEL 763604812

Ieșalnița FIRU DUMITRU 758622914

Întorsura AFREM OVIDIU 763962110

Malu Mare OANA ALIN 762673125

Melinești MECHENICI MIHAI 790199249

Moțăței SCHIOPU ELENA LARISA 769583317

Orodel GRIGORIE PAUL 742556421

Ostroveni BURTEA OCTAVIAN 753526872

Pielești ABAGIU NICOLAE 723500812

Piscu Vechi SARBU MIHAITA GEORGE 762663321

Plenița TOMA OLIMPIA 743094253

Poiana Mare TRAISTARU CONSTANTIN 768690470

Predești MITRAN AURA SIMONA 751555972

Rast POPA MARIAN 734382300

Robănești NITU SORINEL 737785463

Sadova MAGIU ERVIN IONUT 761455008

Simnicu de Sus JUGRAVU ADRIAN 746193395

Teasc NEGREA DUMITRU 762627716

Terpezița IACOVICI DUMITRU 734910299

Teslui CIOACA CLAUDIU 755152049

Urzicuța DINU VIRGILIU 771364206

Valea Stanciului TUNCA NICOLITA 768785483

Vela GITLAN IULIAN 742576992

Verbița PUIU ANISOARA 731094117

GIURGIU

Adunații Copăceni Cristina Stoica 0737 457 698

Băneasa Tiberiu Stan 0769 239 846

Bolitin Deal Banu Cristian 0728 059 381

Bucșani Rusu Florin 0765 665 541

Bulbucata BRATILA ION 0745 149 947

Călugăreni SORIN BERILA 0745 071 575

Clejani Iancu Iulian 0737 498 453

Comana Ionut Iordache 0751 482 410

Cosoba Papurica Alexandru 0730 532 996

Crevedia Mare Marin Liliana 0721 339 811

Florești-Stoenești Cristian Dumitrache 0769 223 741

Gostinari STOIAN IONUT 076 9269 198

Gostinu Bratu Catalin 0723 564 685

Grădinari LARISA BASARU 0 720 239 804

Hotarele Dimache Vasile ‪0784 904 480‬

Iepurești SAFTA MARIAN 735145756

Izvoarele Chican Bogdan Ionuț 077 031 878

Joița Ina Crudu 0722 327 128

Malu Titisina Adrian (0767) 017 985

Mârșa COMAN ION 784828394

Mun.Giurgiu Pasarica Cristian 0724 044 036

Oraș Bolitin Vale Dascalu Alexandru 0766 547 143

Prundu Popescu Sorin 0762 396 327

Putineiu Betu Florin 0765 126 696

Răsuceni Dumitru Gheorghe 0799 512 012

Roata de Jos RAICU FLORIN 0760 382 076

Săbăreni Anei Mirela 0736 759 876

Stoenești TOROC CATALIN 0724 987 418

Ulmi NEAGU IULIAN 0721 017 551

Vânătorii Mici Danut Comanescu 0783 003 180

Vedea Clejanu Eugenia 763211992

HARGHITA

Mun. Miercurea Ciuc BURUS VIOREL 074 260 5460

Mun. Toplița MANOLACHE LUDOVIC 746456208

Mun. Gheorgheni GAVRILA AGNES 745097058

Oraș Băile Tușnad PINTILIE RADU 722484996

Oraș Bălan VAIDA CRISTINA 740477997

Oraș Borsec Arvat Sandu 0723 892 147

Bilbor Hanganu Ilie 0752 374 766

Corbu Voș Rlemer 0783 027 579

Gălăuțaș Cosarca Florin 0759 185 716

Lunca de Jos Bruma Ioan 0741 643 664

Livezi Vosloban Valentin 0755 342 027

Subcetate Negrea Veronica 0787 531 674

Voșlobeni Dudui Liliana 0721 678 334

IALOMIȚA

Municipiul Slobozia Oltenasu Sorin 743166001

Oraș Urziceni Manescu MIrcea 733634484

Oraș Fetești Ionescu Claudiu 765036364

Oraș Țăndărei Balea Marian 762204488

Oraș Amara Angela Baicoianu 728479488

Oraș Fierbinți-Târg Stoian Catalin 737481035

Oraș Căzănești Machita Alexandru 731551157

Adâncata Doicila Gabriela 734375612

Balaciu Vlăsceanu Ion 732885710

Bărcănești Grigore Eduard 760527160

Bucu Vasilescu Iulia 763092344

Ciochina Ghinea Georgiana 726423337

Ciulnița Elena Visan 733332448

Coșereni Cornea Mirel 760706787

Făcăeni Ispir Radut 736573190

Gheorghe Doja Iorgoiu Marian 722620784

Grivița Buga Adrian 724109274

Ion Roată Alexe Madalin 738647743

Milosesti Trica Marianu Dan Marius 721076040

Perieți Catoi Ion 724709981

Sălcioara Stan Iulian 0786 386 621

Săveni Panait Eugenia 787744756

Sf. Gheorghe Raducanu Sorin Marian 726512741

Sinești Badea Filote 783123117

Traian Radu Cornel Daniel 790315788

Ograda Coman Marian 726237569

Mărculești Danciu Gabriel 766717357

Gura Ialomiței Craciun Elena 733162412

ILFOV

Oraș Bragadiru Bogdan Crefelean 0730 435 555

Oraș Buftea Daniel Vișan 0727 168 147

Oraș Chitila Ciochina Mihai 729159295

Oraș Măgurele Crefelean Ramona 0721 442 750

Oraș Otopeni Andrei Dumitru 0720 525 469

Oraș Pantelimon Iosif Elizabeta 760728917

Oraș Popești-Leordeni Leonte Marius 725544899

Oraș Voluntari Pătrașcu Marius 745105228

Afumați Neagu Florin 747070548

Balotești Cosmin Matache 723194433

Berceni Marius Leonte 725544899

Brănești Claudiu Mihai 727617241

Cernica Ionescu Iulian Aurel 761288973

Chiajna Duta Marius Mugurel 724648156

Ciolpani Lupu Andy Constantin 0725 929 630

Ciorogârla Ioana Dorobantu 721207976

Clinceni Bogdan Crefelean 0730 435 555

Corbeanca Viorel Giuglea 0723 177 038

Cornetu Bogdan Crefelean 0730 435 555

Copăceni Marius Leonte 725544899

Dascălu Cristian Paraschiv 0761 829 601

Dărăști Matei Marian 736138771

01.dec Poștaliu Marian-Alexandru 0744 747 262

Dobroești Patricia Vasilache 0725 579 530

Domnești Adrian Roman 0723 268 780

Dragomirești Duta Marius 0724 648 156

Găneasa Nicusor Nicolae 0724 125 400

Glina Marius Leonte 725544899

Grădiștea Cristian Paraschiv 0761 829 601

Gruiu Cristian Paraschiv 0761 829 601

Jilava Ioniță Melania Andreea 0727 357 110

Moara Vlăsiei Paraschiv Cristian 761829601

Mogoșoaia Nicusor Nicolae 0724 125 400

Nuci Nicusor Nicolae 0724 125 400

Periș Lupu Andy 0725 929 630

Petrechioaia Marius Costin Burila 0765 312 622

Snagov Daw Ion Iulian 0790 448 602

Ștefăneștii de Jos Silviu Pascaru 0757 875 403

Tunari Cosmin Olteanu 721145019

Vidra Stanciu Constantin 0787 806 868

MEHEDINȚI

Mun Dr. Tr. Severin Marian Nistor 728211564

Mun Orșova Mătușoiu Codruț 734164861

Oraș Baia de Aramă Dinculescu Ispas Ovidiu 0743 158 470

Oraș Strehaia Lidia Bologa 762571889

Oraș Vânju Mare Lacatusu Nicolae 720008817

Bala Mihăilă Marius 746841509

Bălăcița Vătășoiu Irina 766465866

Balta Urdeș Cristian 745772955

Bâlvănești Barliba Constantin 746017575

Breznița Ocol Giumanca Stefan Alin 748494801

Broșteni Gonciulea Marius Valentin 752969235

Burila Mare Cârjoi Marilena 742235184

Butoiești Vasile Gheorghe 790245072

Căzănești Gadea Cristian Vasile 753815142

Cireșu Bobârsc Silviu Laurențiu 0734 983 256

Corcova Harca Victor 758561450

Corlățel Tămîși Petre Cristian 746902742

Devesel Caianu Costel Ionuț 760161800

Dârvari Trușcă lilu 741594185

Dumbrava Felix Marinescu 784292699

Florești Pâslea Niculin 738494556

Godeanu Roman Laurentiu 760359947

Gogoșu Dorel Sebastian Mărculescu 756588582

Greci Mosoarcă Cosmin-Petrișor 0785 413 383

Grozești Graure Emil 764925980

Gruia Ricu George Iustin 799619800

Hinova Alina Abagiu 752120816

Husnicioara Usurelu Nicu Aurelian 752606922

Eșelnița Cherescu Daniel 787516536

Ilovița Dumitrean Gheorghe 765637723

Isverna Răescu Ion 0742 969 067

Izvoru Bârzii Iagaru Liviu Florentin 753433337

Jiana Tăbârdău Marinel 756269313

Livezile Iulian Constantin 746673499

Obârșia Cloșani Birău Popescu Dragoș Mădălin 770962454

Pădina Pâlcu Viorel 752397548

Pătulele Cosmin Balint 742426868

Podeni Serafin Ion 731340031

Ponoarele Hîrșovescu Darius Elvis 748152451

Punghina Abagiu Aneta 759168775

Rogova Strungaru Costel 750761619

Salcia Gutulescu Carmen 763836931

Șimian Ciolacu Nichifor Florian 773389764

Șișești Marian Cosmin Cojan 724630035

Svinița Vlach Raica 755573373

Tâmna Dosanu Rodica 771755492

Vânători Tănasie Dumitru 740697762

Braniștea Mitroi Ciprian 771554457

NEAMȚ

Mun Piatra Neamț Crețu Laurențiu 732997591

Mun Roman Ladan -Ciobanu Camelia-monica 755461283

Oraș Târgu Neamț Oanea Cătălin 745587460

Oraș Bicaz Dimofte Cristina-Virginia 787414987

Oraș Roznov Pruteanu Ovidiu 743144767

Alexandru cel Bun Gheorghiță Răzvan Alex 730758357

Bahna Ghidersa Maria 756326447

Bâra Ciocan Petru 768597504

Bârgăoani Ignat Petru 745924050

Bicaz Chei Moldovan Mariana 787225927

Bicazu Ardelean Barb Dudan Viorel 746339289

Boghicea Benchea Lucian 767660142

Borca Rusu Nadia 734374563

Borlești Anastasoaei Ghe. Adrian 733951326

Botești Lulea Tereza 726617195

Brusturi Băietu Ion 768450359

Cordun Mușat Ioan 762031098

Coștișa Șandru Maria-Alexandra 748580976

Crăcăoani Șurubariu Ana 757141122

Dobreni Ciurcu Marius 758474777

Dragomirești Chiribău Ionuț 743756301

Dumbrava Roșie Pleșoianu Gheorghe 746430732

Fărcașa Țifui Gigi 763526077

Gârcina Rusu Valentin 724008906

Girov Topliceanu Ciprian 771152014

Grințieș Enache Constantin Emil 723585025

Grumăzești Armanu Valerică 753744881

Horia Nădejde Adina-Mihaela 720291857

Păstrăveni Borda Leon 754023655

Pângărați Abageru Vasile Răzvan 754268694

Petricani Jărcuță Florin 749223324

Podoleni Almășanu Mihai 743955339

Poiana Teiului Țifui Ghiță 763526077

Răucești Grigoraș Marius 742581950

Războieni Savin Cristian 749541265

Rediu Bursuc Florin 0748 323 218

Români Știrbu Vasile-Daniel 39 3421 612 129

Săvinești Rotaru Ciprian 745881993

Secuieni Niță Robert-Ionuț 743033279

Stănița Gălbează Ionut-Daniel 762348536

Ștefan cel Mare Dascălu Florentina-Mădălina 7441312927

Tarcău Pop Vasile 737554732

Tazlău Florea Mihai 757639571

Tupilați Nica Mihail 752979746

Urecheni Vornicu Liviu-Daniel 740610081

PRAHOVA

Municipiul Câmpina Bertrand Adrian 770215536

Municipiul Ploiești Baluta Andreea 771471595

Oraș Azuga Georgeta Andries 77179078

Oraș Băicoi Butnaru Cosmin 736510436

Oraș Boldești-Scăeni Tudorache Ana-Maria 732934884

Oraș Breaza Gabriela Pregon 723859880

Oraș Bușteni Bucur Florin 723225639

Oraș Comarnic Moldoveanu Ionel 734863751

Oraș Mizil Paraschivescu Mihail 765620751

Oraș Plopeni Ionita Valentin 734383522

Oraș Sinaia Jipa Ionica 733484517

Oraș Slănic Cadar Mihai 737006612

Oraș Urlați Bagu Laurentiu 724207992

Oraș Vălenii de Munte Taga Claudiu 723343936

Aluniș Georgel Ionita 769589727

Apostolache Maxim Ionut 724934909

Baba Ana Cretu Cristian 763039383

Băltești Adrian Nica 741267337

Bănești Victor Lungu 742509345

Bărcănești Marian Petru 722831902

Bătrâni Stefan Loredana 767369067

Berceni Madalina Borcescu 727049722

Blejoi Avram Ionut 724735799

Brebu Nita Liliana 731214803

Brazi Boarcas Camelia 729565679

Bucov Turc Toma 735322486

Cărbunești Moisescu Irina 723200786

Ceptura Sciuc Constantin Catalin 728458584

Cerasu Petre Vasilescu – 0787830157 787830157

Ciorani Romeo Racaru 729085698

Cocorăștii-Mislii Daniel Simion 736677456

Colceag Dumitrache Cosmin Ionut 730042941

Cornu Doru Elvis 724871392

Drăgănești Hera Nicolaescu 765308750

Dumbrava Stefan 729565047

Dumbrăvești Olteanu ELena 733273451

Filipeștii de Pădure Zlate Paula 724707414

Filipeștii de Târg Neamtu Traian 746319606

Florești Costin 728561856

Fulga Anghel Ionut 728472876

Gorgota Ionita Andrei 749614947

Gornet Tutuca Laurentiu 736160042

Gura Vadului Potec Nicolae 721926513

Gura Vitioarei Dumitrica Sorin 756708403

Iordăcheanu Mateescu Dan 732295963

Izvoarele Barat Gheorghe 763162713

Lipănești Marinescu Gheorghe 724968771

Măgurele Macinic Ionut 734402214

Măneciu Gogonea Mircea 746106111

Mănești Georgeta 799861440

Păulești Vlad Catalin 740018473

Plopu Iulian Calin 722303505

Podenii Noi Bacioiu Aurel 722222034

Poienarii Burchii Nicolae Stelu Stefan 731532401

Poiana Câmpina Cojocaru Nicolae Catalin 727260105

Posești Oprea Ninel 721783120

Provița de Jos Razvan Tcacic 721600339

Provița de Sus Horjea Catalin 727371689

Puchenii Mari Sandu Costin 736127468

Râfov Daniel 787725976

Sălciile Sergiu Alexandru 746542202

Scorțeni Oprea Niculina 761595229

Sângeru Stan Daniel 720561905

Starchiojd Cristinescu Gh 766678899

Surani Rosu Mihai 734601613

Șirna Condurateanu Alexandru 720342270

Șoimari Soica Florin 720555826

Ștefești Dogaru Constantin 759380051

Târgșoru Vechi Popescu Ionut 727480637

Telega Dumitru 720681171

Tinosu Claudiu Preda 725386550

Vadu Săpat Florin 729626448

Valea Călugărească Macinic Ionut 737315690

Vărbilău Cristian Radu 741336651

Vâlcănești Marian 725445917

SĂLAJ

Mun Zalău Lucaci Ioan 722291633

Oraș Cehu Silvaniei Alecsuțan Alex 748343352

Oraș Jibou Raluca Butaș 748042648

Oraș Șimleul Silvaniei Pușcaș Claudiu 758321690

Agrij Berar Marius 741145533

Băbeni Raul Jurje 743817406

Bălan Fazacas Daniel 756456309

Bănișor IEPURE MIRELA 748177655

Bobota Frasin Lucian 756474704

Bocșa Puscas Radu 754928316

Boghiș FLORIN CIORBA 751877704

Buciumi Bejan Ligia 753640456

Camăr PUSCAS GARBRIEL OVIDIU 763812380

Chieșd Sîrb Alin Dănuț 756947109

Cizer Luput Sorin 746350783

Coșeiu Bogdan Gabriel Florin 775242187

Crasna Gligorescu Ionut Florin 742622610

Creaca Muresan Cristian Eugen 742904954

Crișeni TEREC IONUT MIHAI 741275539

Cuzalpac GAVRIS ALIN CORNEL 749807431

Dobrin MATEI IRINA BIANCA 743265015

Dragu BRICIU FLAVIU 744842036

Fildu de Jos TURCAS DORIN 740307936

Gâlgău ALB MARIANA 771765840

Gârbou ANANIE NECHITA 720399772

Halmășd Gog Vasile 765070281

Hereclean CIMPEAN SERGIU IOAN 722797593

Hida Souca Florica 747851567

Horoatu Crasnei Mura Ionut 748864024

Ileanda Seling Ioan 752854685

Ip Crisan Calin 774694274

Letca Nan Diana 755415464

Marca Hiris Viorel Ioan 786722303

Măeriște Maxim Florian 751566193

Meseșenii de Jos Deak Camelia 742872187

Mirșid POPTELECAN PAUL 751366364

Năpradea Sparlu Cristi 742380138

Nușfalău Suciu Claudia 741905696

Pericei COSTE IOAN RAUL 771523672

Plopiș Marian Sergiu 744290416

Românași Pop Ioan 744831073

Sălățig Negrean Alexandra 743568830

Sîg Boca Ioan 740411977

Sînmihaiu Almașului GAUCAN NICOLAE VLAD 757396322

Someș-Odorhei OCHIS MARIA 748525177

Surduc Mureșan Sorin 763650810

Șamșud OROS NICOLAE 766225890

Sărmășag Danciu Lucian 755703877

Treznea Tereu Bogdan 748647889

Valcău de Jos GAL NICOLAE 732782925

Vârșolț Macovei Augustin 740149408

Zalha MURESAN MINA 766465543

Zimbor Cionea Sebastian 753870778

SUCEAVA

ADÂNCATA CHIRILA CONSTANTIN 749522834

ARBORE MIHALCIUC BLANA 757149286

BĂLCĂUŢI GRIGORAS CRISTEA 762225282

BILCA PUHA IONEL CRISTINEL 0745 863 509

BOGDĂNEŞTI PAVALOAIA Adrian 753847866

BOSANCI SPOIALA DORIN 744847576

BOTOŞANA NICHITEAN GEORGE 747538239

BRODINA PATRAUCEAN DORIN 744100170

BUNEŞTI PAVAL FLORIN 742882532

BURLA GRIJINCU IONEL 752483339

CACICA grigorean robert 742982622

CAPU CÂMPULUI GELU ZUP 757983904

CIOCĂNEŞTI CONSTANTIN PASCARU 758264080

CORNU LUNCII LEUSTEAN MARIUS 750831442

COŞNA NEGREA NICOLAIE 745659940

CRUCEA DENISA MIHUT 752771085

DOLHEŞTI MOCANU Neculai 751677299

DORNA-ARINI PRELIPCEANU SILVIU 752339558

DORNEŞTI MARGINEAN Bogdan 721070627

DRĂGOIEŞTI CIOBANU VASILE 744934535

DUMBRĂVENI APOPEI LUCIAN 755989975

FÂNTÂNELE FERARIU CONSTANTIN 745616187

FORĂŞTI DANIEL POPA 751287961

FRĂTĂUŢII NOI LAVRIC DANIEL 758264697

FRĂTĂUŢII VECHI MALOȘ Constantin-Ilie 0752 770 017

FRUMOSU DUJAC LAVINIA 741459570

FUNDU MOLDOVEI MARCEL IRINCU 737210218

GĂLĂNEŞTI MIHALESCU MARIAN 757959429

GRĂMEŞTI POTOLINSCHI VASILE 743697500

GRĂNICEŞTI MIRCEA HALIP 751965304

HĂNŢEŞTI CHIRILA Constantin 749522834

HÂRTOP AMĂRIUCĂI Costel 0720 131 293

HORODNIC DE JOS PRELIPCEAN CATALIN 742406597

HORODNIC DE SUS PRELIPCEAN CATALIN 742406597

IACOBENI TIMIS MARCEL 756038725

IASLOVĂŢ BOICU DOREL 748511473

IPOTEŞTI IGNATOV Cristian 0752 198 191

IZVOARELE SUCEVEI CIUCICO VASILE 748324235

MĂLINI NOROCEL IULIAN 751604329

MĂNĂSTIREA HUMORULUI BULIGA MIHAI 748140758

MARGINEA PRELIPCEAN Daniel 753537895

MITOCU DRAGOMIRNEI Tanasă Mircea 767090288

MOLDOVIŢA BALABASCIUC Mugurel 0761 698 405

MUNICIPIUL CÂMPULUNG MOLDOVENESC FRIMU Aurel 729041249

MUNICIPIUL FĂLTICENI Cătălina Blană 746347506

MUNICIPIUL RĂDĂUŢI Ghica Emanuel 745368180

MUNICIPIUL SUCEAVA Ovidiu Căutiș 757192825

MUNICIPIUL VATRA DORNEI DUMITRAS Ana Maria 745255198

MUŞENIŢA COSTIUC NICU 755248500

ORAŞ BROŞTENI DENISA MIHUT 752771085

ORAŞ DOLHASCA VRABIE Laura 748524016

ORAŞ FRASIN FLORIN FRASIN 749781444

ORAŞ GURA HUMORULUI BUTNARIU EMIL 742150246

ORAŞ MILIŞĂUŢI DANELIUC Mircea 743138585

ORAŞ SALCEA IRIMIA CRISTI 756737329

ORAŞ SIRET GRIGORAS Cristea 762225282

ORAŞ SOLCA MIHALESCU ILIE 746473739

ORAŞ VICOVU DE SUS Dabâca Ionuț 0748 436 174

PĂLTINOASA GELU ZUP 757983904

PANACI ALUPEI BIANCA 754536238

PÂRTEŞTII DE JOS BODNARESCU PAUL 755334020

PĂTRĂUŢI DUMBRAVEAN VASILE 741426388

POIENI-SOLCA FILIP RAZVAN 757167987

POJORÂTA ZLEVOACA GEORGEL 728545957

PREUTEŞTI DROBOTA Constantin 799368681

PUTNA DANCIU CONSTANTIN 748875450

RĂDĂŞENI BLANA Gheorghe 758976660

RÂŞCA HANDRAGEL Mihai 745815657

SADOVA BURCEA Constantin 720407029

ŞARU DORNEI DROBOTOAIA COSTEL 749619946

SATU MARE HUZDUP Mircea 753484191

ŞCHEIA CRISTIAN NEGURA 752804638

ŞERBĂUŢI HRENIUC Stelian 745417532

STRAJA PĂTRĂUCEAN Dorin Zaharie 0744 100 170

STROIEŞTI BARBAROS MIHAI 769622770

STULPICANI BARDAS STEFANEL 738296466

SUCEVIŢA SIRETEAN Mircea 740309908

TODIREŞTI BOCANCEA NECULAI 741568065

UDEŞTI OLOIERI Anca 753426050

VADU MOLDOVEI LIONTE Marcel 749954102

VAMA DUJAC LAVINIA 741459570

VATRA MOLDOVIŢEI ANGHEL ANGHEL 757292380

VEREŞTI RUSU SILVIU 751766748

VICOVU DE JOS URSACHI DANIEL 740464134

VOITINEL AVRAM IOAN 741664194

VOLOVĂŢ VICOL IONEL 756273763

VULTUREŞTI ZATU MODEST 766936186

TIMIȘ

Mun Timișoara Culbec Florentina 722916575

Mun Lugoj Sirbescu Alexandru 720009611

Oraș Buziaș Boldis Remus 770403936

Oraș Ciacova Marian Sergiu Ionuț 0725 678 448

Oraș Deta Victor Rus 762864876

Oraș Făget Remus Paveloni 727172317

Oraș Gătaia Somoray Valentin 740358950

Oraș Jimbolia Olteanu Dorina 14259492773

Oraș Sânnicolau Mare Neagu Victor 769760533

Oraș Recaș Oros Octavian 748370173

Balint Maghet Roxana 732938746

Beba Veche Balog Florin 763316245

Belinț Laichici Daniel 0762 107 233

Bethausen Benzar Nicolae 730975582

Biled Scheul Alexandru 722922769

Bârna Bombescu Ioan Marcel 760427269

Bogda Ciocan Sergiu 0771 416 923

Boldur Recalo Pavel 751089150

Brestovăț Peptan Vasile 762103347

Cărpiniș Dinu Alexandru 0760 449 163

Cenad Vișan Maria 749646550

Cenei Ianoșev Dragoslav 721762077

Chevereșu Mare Șandor Alin 769723111

Comloșu Mare Opre Maria 765018432

Coșteiu Baran Gratian 727616175

Criciova Maran Maria Delia 765611301

Darova Savilla Silviu 769755480

Denta Șuhan Ion 752896145

Dudeștii Noi Romulus Condeescu 0749 274 050

Dudeștii Vechi Capră Vasile 743367333

Dumbrava Benzar Nicolae 730975582

Dumbrăvița Miclău Samuel 0756 674 241

Fârdea Capotescu Lion 723181372

Fibiș Buteanu Gheorghe 0768 943 786

Foeni Simion Neculai 0732 974 183

Gavojdia Buga Ionela 766098999

Ghilad Țoc Ioana 7746720376

Ghiroda Miheț Nadia 0722 145 910

Ghizela Oprea Paul 729736326

Giarmata Gligor Lucian 0767 186 165

Giroc Bogeanu Cristian 731385885

Giulvăz Toader Cornel 771679715

Iecea Mare Brașovean Fernando 0735 298 333

Lenauheim Olteanu Dorina 750773205

Liebling Malița Daniel Andrei 0751 346 527

Livezile Talască Gheorghe 0754 876 522

Lovrin Bulzescu Maria 727683708

Mănăștiur Oprea Marius 720602026

Margina Borchescu Ciprian 726985127

Moșnița Nouă Dobre Marian 737209612

Nădrag Cîrstinoiu Alina 0763 426 460

Ohaba Lungă Tanase Marian Eusebiu 0740 687 231

Orțișoara Răceanu Marius 790476295

Otelec Tiuș Viluc 751295927

Pădureni Filip Florin 0766 642 044

Parța Costea Alexandru 726991369

Peciu Nou Ugarcovici Romeo 747612335

Periam Katin Roxana 0757 480 831

Pesac Danciu Adrian 770580452

Pișchia Sandru Sandru 0770 862 781

Racovița Parvany Ștefan 746798678

Remetea Mare Gurbină Alexander 0723 611 277

Săcălaz Moga Andrei 0720 578 111

Sacoșu Turcesc Macovei Ion 771778581

Șag Crniacichi Vladimir 771503114

Sânandrei Moraru George 722967871

Șandra Dumitrean Nicolae 0722 582 366

Sânmihaiu Român Jebelean Adrian 720310557

Saravale Gafton Florin 747181651

Satchinez Lupșoiu Marian 761370125

Secaș Marinas Ionela 770309767

Sânpetru Mare Bodnar Petrica 749437314

Știuca Benzar Daniel 771232131

Teremia Mare Lupei Petre 771294505

Tomești Selesan Aurelian Ionel 721760788

Tomnatic Cromnan Cosmin 0787 702 808

Topolovățu Mare Jurca Monica-Liliana 725823635

Tormac Dumitru Alexandru 721183890

Traian Vuia Plesca Caleb 733244572

Uivar Caliu Simona 0770 722 508

V. V. Delamarina Costan Florin 721513447

Vălcani Maxim Andrei 725785607

Variaș Struț Sergiu 743434994

Voiteg Boboc Mihăiță 745638330

VASLUI

Mun Bârlad Tiberius Nechita 753400016

Mun Huși Merlan Vicu 745894379

Mun Vaslui Vlad Dicu 741025569

Oraș Murgeni Constantin Nicolae 748810605

Oraș Negrești Tuscu Lenuta 759859184

Albești Onila Luminita 769268165

Banca Ghilomos Iulian 724584902

Băcani Radu Strat 771039411

Băcești Chiriac Costel 791277639

Bogdana Catalin Costel Sitaru 754263147

Bogdănești Chirinus Andra 732569708

Bunești-Averești Nistor Costel 742598338

Codăești Pascaru Costel 748317018

Coroiești Vasilica Mirzac 4,40748E+12

Costești Guzgan Emil 755166361

Crețești Moldovan Vicentiu Liviu 729269415

Dănești Lucian Ovidiu 770964352

Deleni Maftei Romeo 744846476

Delești Diaconu Nicoleta 748816098

Dimitrie Cantemir Marta Pena-Tincuța 799647735

Dragomirești Popescu Andrei 755329991

Drânceni Mazilu Valeriu 747372467

Duda-Epureni Marian Rohatca 754706505

Dumești Calin Viorel 763980012

Epureni Blănariu Dan-Relu 720380260

Ferești Burlacu Mihaela 747401075

Găgești Croitoru Ionut 762716332

Gârceni Bunduc Izabela 0758 511 734

Grivița Munteanu Paul 767398254

Iana Neacsu Iulian 735697210

Ivănești Ichim Marius 771300334

Ivești Justiana Mata 731252229

Laza Luca Gabriel 746789931

Lipovăț Dascăl Aurelian 758963064

Lunca-Banului Anton Relu 785442387

Miclești Popa Nada 785012103

Muntenii de Sus Arcaleanu Liviu 765226593

Oltenești Bulugu Beniamin 755533770

Oșești Huncu Iuliana Daniela 750818173

Pădureni Solomon Ioan 767841808

Perieni Chiriac Dorel 757657356

Pogana Radu Craciun 741537862

Poienești Hanzateanu Adnana 754303841

Pungești Ciurea Mihai 728838296

Pușcași Hurmuzache Florin 743902404

Rafaila Bunduc Emil 751933652

Rebricea Scantgianu Paul 759387390

Roșiești Liliana Beldie 787824740

Stănilești Bordeianu C-tin 746400977

Tanacu Bozieanu Petru 756293562

Tăcuta Panaite Vasile 757386037

Tătărăni Ciobanu Florin 721322410

Todirești Gramada Ion 746740377

Tutova Ene Ioan 732571218

Văleni Costică Galycy 756640681

Vetrișoaia Petrcu Dorel 760153606

Viișoara Bogos Stefan 765165955

Vulturești Maxim Emilia 2757151639

Zăpodeni Anton Neculai 756126126

Zorleni Cameniuc Catalin 770603750

VRANCEA

Mun Focșani SPULBER MARICEL 720201677

Mun Adjud MUSAT CORNELIA 785817331

Oraș Mărășești MURARIU GRIGORE 742653051

Oraș Odobești CAZAN MARIAN 784111156

Oraș Panciu GALATANU LOREDANA 769123084

Andreiașu de Jos BALAN THEODORA 724778248

Bălești ANGHEL ANDREEA MADALINA 768020462

Biliești DAMIAN ELENA 736178531

Bârsești CRISTEA DANIEL 767978800

Boghești RUSU ATENA 754275114

Bolotești NOROCEA ROBERT 771488596

Bordești COMAN CARMEN 765799998

Broșteni NICANARU VALENTINA 724447124

Chiorăști LEFTER RAMONA 739371378

Câmpineanca DAMIAN OANA 733060987

Câmpuri STOICA DAMIAN 740010330

Cârligele ANTOHI IONUT 762699018

Corbița MARIUS URMUZACHI 769782905

Cotești CURCA MARINELA 764457991

Dumbrâveni CRACIUN FLORIN 754985364

Dumitrești TAGARICI NELA 774581936

Fitionești HARABOR VALERIU 745790728

Garoafa BADIU IOANA 761270409

Golești DUMBRAVA ANETA 745459715

Gologanu BUZATU NICOLAE 764902271

Gugești POPA IULIAN 765500522

Gura Caliței TIGANUS NELA 762105734

Homocea ALEXANDRU PAULA 762414416

Jariștea SARBU CRISTIAN 729686909

Jitia NEGOITA MARIA 760361892

Măicănești ION VALERIU 762712299

Mera STOIAN PETRICA 76761427

Milcovul MUSTATEA DUMITRA 724394981

Movilița LUNCASU CIPRIAN 763072002

Nănești TOGAN NICULAE 787864657

Năruja SIMION MADALINA 769841880

Nereju ILIE NEACSU 731842327

Negrilești ZAHARIA ANDREEA 762548296

Nistorești CIMPOESU MIHAITA 770536499

Obrejița SCRIONET GINA 728154742

Paltin COZMA GHEORGHE 734670782

Păulești PISLARU SORIN 744277890

Păunești COJOCARU MIMI 39282657495

Ploscuțeni MUNTEANU OCTAVIAN 755185590

Poiana Cristei CONSTANTIN GEORGIAN 762554837

Popești MILITARU VIOREL 722131592

Pufești VELISCU CRISTINEL 745298492

Răcoasa ALIN FIERARU 768097358

Răstoaca NEDELCU DAN LAURENTIU 748409870

Rechiu UDREA SILVIA 762186622

Ruginești IGNAT ELENA 758958667

Sihlea POPOVICIU DUMITRU 729462381

Slobozia Bradului CALIN DAVID 728488389

Slobozia Ciorăști CASARIU LEONARD 722272564

Soveja SAMOILA IONEL 765245120

Spulber SPULBER ADRIAN 732282784

Străoane BUCA FLORIN 721268790

Suraia BITU SORINA 763996269

Tănăsoaia MUSTATEA MARICICA 762662820

Țătăranu BARBU PETRUS 721082162

Tâmboiești DEDIULESCU IONITA 762411874

Tulnici STANCIU ANISOARA 767298048

Țifești PAUN MARIUS 787431781

Urechești CRISTEA BOGDAN 786393595

Valea Sării LACATUS DANIEL 755784370

Vidra IORGA NELU 727148976

Vintileasca RALUCA SILIVESTRU 755043436

Vizantea-Livezi RUSU COSMIN 78768556

Vânători GRIGORICA ADRIAN 746771552

Vârteșcoiu NEGUT ELENA 723711884

Vrâncioaia MARIANA ANTON 732657993

Vulturu PISLARU FLORENTINA 772275670

ARAD

Municipiul Arad Ardelean Cosmin-Dorel 0741 159 507

Oraș Chișineu-Criș Petru Martin 0747 374 727

Oraș Curtici Bîgu Petru 0743 608 932

Oraș Ineu Lepus Marius Codrin 0743 309 623

Oraș Lipova Bledean Ioan 0748 473 121

Oraș Nădlac Matasaru Ionut 0722 489 227

Oraș Pâncota Drauceanu Doru 0723 025 683

Oraș Pecica Micu Nicusor 0787 714 658

Oraș Sântana Ardelean Mircea 0771 284 114

Oraș Sebiș Rus Laura 0748 976 353

Almaș Spataru Florin 0786 359 702

Apateu Herman Sergiu Petrica 0748 390 143

Archiș Horhat Crina Lacramioara 0786 322 332

Bata Gherman Gheorghe 0771 314 663

Bârsa Belc Loredan Mihai 0752 206 513

Bârzava Gherman Gheorghe 0771 314 663

Beliu Lupau Ioan 0742 184 525

Birchiș Radulescu Daniel 0729 503 680

Bocsig Crisan Denisia 0748 379 752

Brazii Burdet Ciprian 0755 815 641

Buteni Bogdan Daniel 0741 038 550

Cărand Cheta Madalin 0756 326 549

Cermei Moraru-Țone Mihai 0784 531 440

Chisindia Cornea Teodor 0745 207 828

Conop Stoicescu Petru 0772 045 708

Covăsânț Andries Cosmin 0771 554 606

Craiva Pituru Ghiocel 0749 960 255

Dezna Fest Alina 0751 276 123

Dieci Galea Petru 0720 774 949

Dorobanți Bacos Catalin 0732 623 527

Fântânele Dragusanu Catalin 0748 724 044

Felnac Bogdan Raul 0751 551 904

Frumușeni Vasilici Ovidiu 0745 820 817

Ghioroc Tersanszki Raveca 0740 237 826

Grăniceri Daniela Mariana Ciupe 0758 599 638

Gurahonț Ancateu Ioan 0744 818 123

Hălmagiu Marian Adina-Romina 0743 680 726

Hălmăgel Bujor Balan 0740 217 463

Hășmaș Tica Marcel 0721 381 573

Ignești Crisan Ioana 0758 883 746

Iratoșu Pop Ioan 0746 051 470

Livada Belei Ioan 0744 705 058

Macea Pantelemon Dorel 0753 475 058

Misca Gheorghe Rarunchi 0735 728 738

Moneasa Pop Pamel Aurel 0746 919 996

Olari Costea Aurel 0757 553 041

Păuliș Păscuți Alexandra Ioana 0756 768 425

Peregu-Mare Draga Florin Casian 0758 045 221

Petriș Stefan Martin 0727 728 374

Pilu Ioan Stanila 0723 984 042

Pleșcuța Laurentiu Florin Sîrca 0749 708 836

Savârșin Marc Adina 0774 460 519

Secusigiu Tugui Florin 0762 912 570

Seleuș Marcea Denisa 0747 969 242

Selmac Stelian Luci 0746 674 956

Sintea-Mare Spanik Norbert 0754 507 439

Socodor Oaie Ioan 0744 117 364

Sofronea Andrei Popovici 0757 501 282

Șagu Galea Petru 0720 774 949

Șeitin Vlad Vasile Ion 0771 413 892

Șepreuș Maior Gheorghe 0742 272 556

Șicula Bradean Ioan 0758 942 608

Șilindia Agache Ovidiu 0727 473 680

Șimand Simon Ioan-Dan 0742 134 965

Șiria Patricia Cherecheanu 0751 995 883

Șiștarovăț Bianca Maria 0748 013 951

Tauț Crisan Cristian 0747 476 418

Târnova Hara Madalin 0754 526 555

Ususău Aurel Ursa 0747 076 722

Vărădia de Mureș Rusu Viorel 0758 910 421

Vârfurile Capatana Vasile 0721 770 063

Vinga Mandrut Dan 0743 868 898

Vladimirescu Mitrea Florin 0748 151 840

Zăbrani Crisan Andrei 0752 087 829

Zădăreni Bumbu Grigore 0753 765 057

Zărand Magulean Radu 0756 671 905

Zerind Parfi Edi 0772 201 732

Zimandul Nou Moraru Marioara 0773 980 738

BACĂU

Municipiul Bacău Perju Daniel 754764390

Municipiul Onești Mihaiescu Alexandru 751333866

Municipiul Moinești Palade Vasile 724082910

Oraș Buhuși Butuc Gheorghe 743647500

Oraș Comănești Primicheru Ionut 764393843

Oraș Dărmănești Marton Adrian 755769815

Oraș Slănic Moldova Covaci Gabriela 748378589

Oraș Tg. Ocna Ciuraru Monica 723197265

Agăș Țăranu Nicu 742650396

Ardeoani Cociorvei Mihai 743642083

Asău Acolacioaie Stefan 720881250

Balcani Gângu Petrica 787890407

Bârsănești Ghinea Ionel 755396687

Berești-Bistrița Focsa Gabriel 742865876

Berești-Tazlău Palade Catalin 799288946

Berzunți Catanoiu Adrian 733587874

Blăgești Bortoaie Catalin 743868821

Bogdănești Doaga Mitrut 762124985

Brusturoasa Laslo Petre 745627214

Buhoci Caranfil Maria 756217593

Căiuți Orheanu Nicolae 766594108

Colonești Dumbrava Alina Minodora 759415787

Corbasca Acasandrei George 742829684

Coțofănești Andronache Petru 733778787

Dealu Morii Rebegea Cristi 751662724

Dofteana Toia Florin 752570830

Filipești Dadal Valeriu 721833332

Ghimeș-Făget Garbea Ioan 748142337

Gârleni Panaite Marius Mircea 744884686

Gioseni Simion Gheorghe 754294459

Glăvănești Pagu Andreea 722746307

Gura Văii Popovici Viorel 743488736

Helegiu Rauta Viorel 743896848

Hemeiuși Dima Gabriel 758415803

Itești Focsa Gabriel 742865876

Izvoru Berheciului Dumbrava Romica 742948362

Letea Veche Lupusoru Mircea 724769362

Lipova Otilita Viorel 740545692

Livezi Busuioc Nicolaie Gabriel 742300278

Măgura Rusei Doina 744703197

Margineni Ungureanu Iosif 0783379 049

Negri Galbeaza Adriana 745228112

Nicolae Bălcescu Ionut Heisu 748321850

Odobești Ghenade Gabriel 741678281

Oituz Stoica Gheorghe 740800322

Palanca Bantu Constantin Cristinel 754901603

Parava Ciubotaru Constantin 787649181

Parincea Hotin Constantin Beneamin 725097216

Pâncești David Bogdan 755597754

Pârgărești Dascalu Liviu Maximilian 752527096

Pârjol Scripcaru Liviu 744991184

Prăjești Pavel Constantin 758668753

Plopana Otilita Viorel 740545692

Podu Turcului Petroi Cristian 740970654

Poduri Palade Catalin 799288946

Racova Focsa Gabriel 742865876

Răcăciuni Istoc Felix 768875271

Roșiori David Domnica 0765098664/0234228611

Sarata Elisei Daniel 758484234

Sascut Voineagu George 753871484

Sănduleni Horvat Maricica 754284193

Săucești Ciubotaru Marius 786815571

Scorțeni Vieru Costel 760479892

Tamași Alin Croicu 754500001

Tătărăști Ciompu Nicusor 740589638

Tg.Trotuș Romel Anton 740624900

Vultureni Neleapca Mihai 735824383

BISTRIȚA-NĂSĂUD

Municipiul Bistrița Raita Eugen 0746 430 931

Oraș Beclean Tatar Irina 745344902

Oraș Năsăud Nemtiu Raul 740663340

Oraș Sângeroz Băi Paun Radu 758466466

Bistrița Bârgăului Seretan Emanuel 748595653

Budacu de Jos Bolfa Alexandru 758571388

Căianu Mic Ludor Marcus 741114811

Cetate Morosan Darius 744203301

Ciceu Mihăiești Recan Elisabeta 746858052

Chiuza Bochis Iuliu 745680070

Dumitra Cotu Ciprian 787533620

Dumitrița Tinca Virgil 746868273

Feldru Dunca Sergiu 740174905

Galații Bistriței Lacatus Danut 745091661

Ilva Mare Marginean Cosmin 758515592

Ilva Mică Ignat Dorel 753472302

Josenii Bârgăului Emrich Kristinel (Coord. Campanie) 0742 422 738

Lesu Varga Mircea Petru 768505112

Livezile Moldovan Daniel 744974801

Lunca Ilvei Varga Mircea Petru 768505112

Maieru Purlea Ionel 0767 960 354

Măgura Ilvei Varga Mircea Petru 0768 505 112

Mărișelu Farcas Csaba Mihai 740413926

Milaș Suto Denes 263355527

Negrilești Costin Tanase 744980326

Nușeni Ivan Florin 764535214

Parva Salagean Adi 765379689

Petru Rareș Ungur Aurel 763784690

Poiana Ilvei Candale Dumitrescu Ieronim 0751 467 812

Prundu Bârgăului Condrea Nicolae 755580287

Rebra Taut Ioan 0747 895 939

Rebrișoara Tăut Maria 0747 895 939

Rodna Slavoaca Alex 0742 505 425

Silivașu de Câmpie Cuc Ioan 745705109

Sânmihaiu de Câmpie Ciurea Viorel 764041165

Spermezeu Cotutiu Martian 745883736

Șanț Filipoi Victor 727334995

Șieuț Andrecut Liviu 771097899

Sieu Măgherus Homei Ciprian 752855107

Telciu Scuturici Valeri 768405557

Tiha Bârgăului Hinganut Floarea 755637272

Târliușa Baias Vasile 734657960

Uriu Denes Zaharie 763397628

Urmeniș Jurcan Ovidiu 749379935

BRAȘOV

Municipiul Brașov Cioroianu Marius 0723 232 839

Municipiul Făgăraș Voicu Emil 0770 627 144

Municipiul Codlea Tobu Horatiu 0743 855 132

Municipiul Săcele Dumitrescu Valeriu 0740 865 791

Oraș Rupea Sapoi Alina 0734 647 176

Oraș Râșnov Borcsa Dionisie 0726 717 297

Oraș Predeal Avram Iulian 0749 343 660

Oraș Victoria Andrei Butaru 0756 472 122

Oraș Zărnești Ursache Florin 0738 132 010

Oraș Ghimbav Ignea Paul 0733 585 947

Apața Cocoras Adrian 0752 404 572

Augustin Cocoras Adrian 0752 404 572

Beclean Dragota Bogdan 0762 776 512

Bod Crișan Giuliano 0748 423 750

Bran Bratulescu Bogdan 0756 353 477

Budila Rancz Tamaș 0754 296 512

Bunești Munteanu Daniel 0746 779 337

Cața Vass Jozsep Ottila 0757 248 955

Cincu Fîțan Elena 0743 753 217

Comana Negrescu Aurelian 0748 513 195

Crizbav Bizom Gabriel 0743 354 247

Cristian Fulga Adrian 0733 644 629

Drăguș Fogoros Virgil Ionel 0755 131 366

Dumbrăvița Ciolanel Mircea Laurentiu 0758 354 804

Feldioara Oprea Marius Gheorghe 0758 569 217

Fundata Duicu Ancuta 0773 856 141

Hălchiu Moraru Valentin 0762 224 003

Hărman Darie Cornel 0740 024 860

Hârseni Carp Cristinel 0736 235 551

Hoghiz Giurgiu Daniel 0723 740 742

Holbav Banu Gheorghe 0745 147 685

Homorod Molnar Rubin Gheorghe 0740 864 111

Jibert Aldea Octavian 0722 583 894

Lisa Rinea Alin Gheorghe 0720 143 843

Măieruș Brișcoiu Petru 0752 988 331

Mândra Samu Nicolae 0737 336 104

Moieciu Duicu Ancuta 0746 788 286

Ormeniș Jinga Simona 0799 375 541

Părău Găleată Ionuț 0732 691 059

Poiana Mărului Plescan Petru 0746 524 276

Prejmer Guzu Mihaela 0742 815 977

Racoș Szabo Nadia 0744 858 751

Recea Ganea Adrian 0764 969 939

Șercaia Valeriu Dima 0727 300 712

Sâmbăta de Sus Florea Adrian Liviu 0724 086 304

Șinca Ungur Vlad-Ioan 0756 614 581

Șinca Nouă Dima Cristina 0741 237 778

Sânpetru Constantinescu Claudiu 0756 582 576

Șoarș Rebecchi Timboiu Ioan Adrian 0791 137 123

Tărlungeni Beșchea Alexandru Ioan 0759 107 051

Teliu Razvan lakatos 0731 851 145

Ticuș Sandru Sorin 0720 590 444

Ucea Silea Marcel 0751 427 644

Ungra Mâță Lucian 0755 858 434

Vama Buzăului Tohanean Gheorghe 0745 801 725

Viștea Radu Rimboiu 0791 411 425

Voila Opriș Laurențiu Ionel 0729 337 343

Vulcan Carburean Andrei 0721 229 492

BUZĂU

Municipiul Buzău NEGUŢ GABRIEL 0722 225 557

Municipiul Râmnicu Sărat STERPU VASILE 0785 186 904

Oraș Nehoiu ZAHARIA ION 0766 100 227

Oraș Pătârlagele NEDELCU DANIELA 0787 469 427

Oraș Pogoanele SIMION COSMIN 767582955

Amaru CHIOVEANU MIHAI VALENTIN 0763 928 161

Bălăceanu Stîngaciu Elena 0743 074 031

Balta Albă DRAGOMIR ION 0764 577 695

Beceni Roman Andreia 0786 523 324

Berca BADEA EMIL 0747 653 565

Bisoca Păun Ion 0732 460 854

Blăjani Olteanu Mirela 0726 103 129

Boldu Enache Elena 0725 485 792

Bozioru Ilie Ştefan 0762 440 966

Brădeanu Ernest Valentina 0766 768 777

Brăești Radu Adrian 0726 110 971

Breaza Miţan Costică 0733 345 145

Buda Stroe Marcel 0749 861 779

Cănești Gioabă Adrian 0755 612 791

Calvini Duţu Elvis 0735 033 889

C.A. Rosetti Frăţilă George 0766 363 660

Cernătești Iorga Marian 0751 113 720

Chiojdu Chiran Cristian 0739 192 299

Cilibia Bîsceanu Daniela 0727 143 408

Cislau Cîrjaru Ionuţ Răzvan 0739 967 368

Costești Spînu Sebastian 0764 411 114

Cochirleanca Ungureanu George Tudorel 0732 075 232

Cozieni Badea Dănuţ 0765 469 943

Colți Sava Adrian 0757 800 771

Florica Drăghici Florina 0760 933 776

Gălbinași Şerban Eugenia 0756 922 502

Gherăseni Sărăţeanu Marian 0752 372 210

Ghergheasa Dănăilă Liviu 0767 557 711

Glodeanu Siliștea MURARU DORIN 0760 291 895

Glodeanu Sărat Dumitru Ionuţ 0767 054 767

Grebănu Andronescu Valentin 0720 210 282

Gura Teghii Banică Viorel 0770 537 878

Lopătari Petrişor Gheorghe 0766 669 153

Luciu Drăghici Georgian 0765 537 803

Măgura Ionescu Mihail 0725 035 008

Mărăcineni Nichiţelea Cristian 0769 812 832

Mihăilești Tudorache Cătălin 0734 122 859

Merei Popa Constantin 0741 050 607

Mânzălești Leuțu Valentin 0759 772 305

Movila Banului Lazăr Cozmin Răzvan 0733 411 427

Murgeşti Dumitru Florin 0766 885 471

Odăile Şerboiu Constantin 0784 680 331

Padina Negru Valentin 0768 541 457

Pardoși Păun Anamaria 0725 855 907

Pănătău Rusen Constantin 0767 518 732

Pietroasele Niţulescu Ştefan 0766 577 940

Pârscov Manolache Mariana 0747 984 118

Podgoria Topea Florin 0764 800 413

Poșta Câlnău Apostu Mădălin 0729 631 963

Puiești Neagu Ionuţ 0760 494 480

Racovițeni Ungureanu Vasile 0785 507 777

Râmnicelu Dumitrache Marin 0724 916 581

Robeasca Radu Andrei Marius 0726 654 112

Rușețu Simion Claudiu dan 769112424

Săgeata Dedu Valentin 0769 336 019

Săhăteni FUGE MARIA 0770 103 206

Săpoca Sava Costin 0764 250 319

Sărulești Lazăr Bogdan 0755 467 438

Scorţoasa Moldoveanu Laurenţiu 0769 993 247

Scutelnici DEACĂNU OANA 739447421

Siriu Drăgoiu Ion Cristinel 0752 883 399

Smeeni Drăghici Elena 0773 892 238

Stâlpu Pascu Mădălina 0784 833 969

Tisău Poteraşu Florin 0769 614 972

Topliceni Comănici Costel 722545523

Țintești Ichim Lucian 0743 342 652, 0757 069 305

Ulmeni Popa Lucian 0787 855 200

Unguriu David Alina 0772 165 538

Vadu Pașii Dobre Armand 0758 752 124

Valea Râmnicului Ursu Daniel Marius 0731 353 867

Vernești Nedelea Viorel 0735 574 068

Vintilă Vodă DURAC GHEORGHE 0749 204 293

Viperești Oprea Elvis Eusebiu 0720 634 408

Vâlcelele Stegărescu George 0732 229 406

Zărnești Dobroiu Nicolae 0751 629 103

Ziduri Potîrniche Dorinel 0769 606 145

CĂLĂRAȘI

Municipiul Călărași Popa Nicu 724210791

Municipiul Oltenița Tutuieanu Ninel 721483287

Oraș Budești Dumitrache Claudiu Gheorghe 751278290

Oraș Fundulea Drăguț Serban Ilie 737682866

Oraș Lehliu Gară Ovidiu Sandu 722774240

Belciugatele Calina Gheorghe 787522943

Borcea Mocanu Gheorghe 722462923

Căscioarele Mihai Ghezea 723223114

Chirnogi Pietrusel Silviu Valeriu 727337800

Chiselet Burghel Mihai 769582204

Ciocănești Petrica Liviu Dragan 742093323

Crivăț Falcos Marian 766470773

Curcani Palangeanu Ion 730422411

Cuza Vodă Coman Ctin Vasile 754412497

Dichiseni Bartolomei Marius 724068022

Dorobanțu Neagu Gheorghe 731387687

Dor Mărunt Dogaru Stefan Iulian 763825380

Dragalina Capitanu Daniela 752097236

Dragoș Vodă Nicolae Dorin Iulian 721461588

Frăsinet Gherase Vasile 790419979

Frumusani Sandu Liliana 726720960

Fundeni Dinu Marian 764531770

Grădiștea Rogoz Nicolae 731738222

Ileana Dinu Adrian 787708476

Indepența Anghel Maria Liviu 721920920

Jegălia Gogot Gabriel Iulian 727096568

Lehliu Sat Sandu Ovidiu 722774240

Luica Movilas Fane 729536540

Lupșanu Ionescu Alexandru 726434734

Mitreni Paun gheorghe 799341085

Mânăstirea Dobre Mihaela 787597677

Modelu Moise iuliana 733846517

Nana Cristea Emilia 766213581

Nicolae Bălcescu Stroe Bogdan 735944002

Perișoru Drăgănoiu Andrei 724609105

Plătărești Niculescu Daniel 762270102

Radovanu Alexandru Claudia 731135104

Roseți Gheorghe Alexandru 737458323

Sărulești Stoica Iuliana 735846918

Spanțov Radu Nicusor 761722447

Șoldanu Cristea Albert Alin 729050901

Ștefan cel Mare Alecu Giorgian 768092806

Tămădău Mare Dinu Stelian 764906491

Ulmu Palade Adrian 769922288

Unirea Minea Ștefan Alexandru 731681761

Valea Argovei Marin Cosmin 771335982

Vasilați Enache Bogdan 757696036

CONSTANȚA

Municipiul Constanța Letca Emil 721186737

Municipiul Mangalia Florin Jianu 0734007646

Municipiul Medgidia Dima Costel 769321988

Oraș Murfatlar Corman Adrian 766597713

Oraș Cernavodă Haris Nicorescu 799976655

Oraș Eforie Balmuș Vasile 0722826301

Oraș Hârșova Draghici Gheorghe 766427221

Oraș Năvodari Cercel Laurentiu 769608043

Oraș Techirghiol Florea Constantin 721579530

Adamclisi Lupu Catalin 720011761

Agigea Chirchiboi Radu 751871961

Aliman Avadanei Nicolae 740384787

Amzacea Nedelcu Stefan 765451101

23.aug Rondoleanu Natalia 771684842

Baneasa Alina Ghita 767261291

Bărăganu Feraru Florin 760996917

Cerchezu Popa Ilie Iulian 744111043

Ciocârlia Ivanciuc Marius 767791251

Cobadin Simion George 721526736

Costinești Iorga Sorin 721624559

Cogealac Ciubuc Gheorghe 729286655

Corbu Stancovici Cristian 731803110

Crucea Nicolae Ionel 743289580

Cumpăna Bolboașă Marius 721450166

Cuza Vodă Ion Vasile 767931585

Dobromir Ivana Ionut 753453964

Dumbrăveni Dicu Cristina 720787910

Fântânele Cotici Gheorghe 771461588

Garliciu Mircica Gigi 784089335

Istria Mic Laurentiu 787538961

Limanu Toma Augustin 752623640

Lipnița Socoteala Dumitru 744674480

Lumina Romica Simion 733565853

Mereni Socianu Răzvan 787877732

M. Kogălniceanu Pindichi Remus 760456456

M. Viteazu Popescu Nela Alis 757231983

N. Bălcescu Mihai Alexandru 731446625

Oltina Croitoru Marian 761788341

Pantelimon Muntenasu George 735476266

Poarta Albă Tigmeanu Cristinel 764281210

Rasova Grozavu Gheorghe 784549141

Săcele Vargă Alexandru 738648999

Siliștea Șert Ionuț 732549348

Târgușor Rogojina Marin 723243637

Tuzla Sarlea Stefania 773381332

Tortomanu Ionut Hotea 766261245

Valu lui Traian Dumitrascu Adrian 742227299

DÂMBOVIȚA

Municipiul Târgoviște Andreescu Eduard 723787857

Municipiul Moreni Robert Mihai 729968039

Oraș Pucioasa Florescu Andrei 736457294

Oraș Titu Marin Marian 727266388

Băleni Togoe Alexandru 737201528

Bezdead Duca Gheorghe 728335733

Brănești Vacarus Marian 720749462

Braniștea Ropceanu Angelica 787588788

Brezoaiele Matei Nicusor 721828366

Buciumeni Dorobantu Valentin 722751152

Bucșani Paun Marian 729412688

Cândești Ungureanu Simona 724183901

Cobia Rizea Cornelia 720361753

Cojeasca Lipan Florin 726290414

Cornești Luca Nicolae 767622733

Crevedia Mihaila Mariana 751236765

Dobra Gheorghe Alexandru 724554419

Doicești Bondorete Valentin 732566971

Dragodana Matei Gheorghe 769617887

Dragomirești Duta Ionel 737303517

Gura Ocniței Ciausu Cornel 770384153

Hulubești Visan Gheorghe 763080657

Iedera Badoi Gheorghe 736346424

Ludești Priboi Sandu 768327419

Mogoșani Dulgheru Andrei 762782545

Ocnița Tita Ion 720718677

Petrești Nae Victor 744630923

Pietrari Sontea Andreea 767708768

Poiana Olteanu Valentin 725016672

Potlogi Tasica Marian 763280928

Raciu Amuza Daniel 729213366

Răzvad Dinu RAzvan 731992444

Runcu Matei Raki 726931485

Sălcioara Dumitru Ctin 733864116

Șotânga Dinescu Claudiu 720739082

Tărtășești Ionescu Ctin 723257611

Uliești Tudorache Ion 760432516

Ulmi Petre Valeriu 727994104

Valea Mare Ionescu Mariana 769690106

Valea Lungă Manau Stefan 722378111

Văleni Dâmbovița Ceausu Petre 790631954

Vulcana Băi Dumitrescu Elena 730857425

GALAȚI

Mun. Galați Adriana Tudor 749286917

Oraș Tecuci Adriana Maxim 771381182

Oraș Berești Leopa Dănuț 756966828

Oraș Târgu Bujor Tofan Alin Gabriel 752945069

Barcea Enache Costin 747479319

Bălășești Bodea Laura 787707599

Băneasa Stancu Gabriel 723300654

Berești-Meria Balaban Sergiu 27129904

Braniștea Domniteanu Laurentiu 773799719

Brăhășești Chelaru Catalin 748793090

Cavadinești Pintilie George 749844680

Corod Iacob Costel 762107619

Cosmesti Banu Iulian Cristian 764946321

Costache Negri Alecu Gheorghe 754872233

Cuca Budurcea Maricica 786102702

Cudalbi Lazar Meluta 752360180

Cuza Vodă Ivașcu Valentin 759496714

Drăgănești Tanasache Sergiu 729936354

Drăgușeni Dodu Fănel 756415515

Fârțănești Tabus Ionel 0751 937 417

Foltești Dan Daniela 759151425

Frumușița Rîpan sandu 758857188

Fundeni Nita Daraban 732438944

Ghidigeni Raducan Daniel 758792649

Independenta Vasile Alexandru 748582245

Grivita Surel Ionut 766831416

Ivești Sion Petrică 747192866

Jorăști Roman Maricica 761414076

Liesti Barbu Vasile 748783015

Matca Stoian Mugurel 767234305

Măstăcani Boghian Ivanciu 726810249

Munteni Turcu Daniel Mădălin 765319628

Nicoresti Popa Adrian 768094660

Oancea Haralambie si Rodica Coseru 748942278

Pechea Albu Nicolae 751378790

Piscu Marius Caravela 746801058

Poiana Ghita Lazar 0754 657 481

Priponești Ivaz Catalin 741780957

Rediu Tudorache Octavian 746949151

Scânteești Petrica Stefoglu 746942384

Slobozia-Conachi Savonea Sorin 752430751

Smârdan George Rizea 747626500

Suhurlui Lupu Petrica Gabriel 753454818

Șendreni Petrică Adrian 733895052

Tudor-Vladimirescu Serea Gigel 755897798

Tulucești Constantin Andreea 745282985

Țepu Nistor Adrian 731092164

Vânători Milea Petrică 755218515

Vlădești Ionuț Marangoci 755781654

GORJ

Mun. Tg. Jiu Fumureanu Gelu 0744 982 142

Mun. Motru Milca Nicolae 0724 195 976

Oraș Novaci Predescu Gheorghe 0764 502 942

Oraș Tg. Cărbunești Serbanoiu Doru 0761 137 462

Oraș Rovinari Frunza Valentin 0726 987 473

Oraș Bumbești-Jiu Priescu Ionelia 0748 815 337

Oraș Tismana Sprancenatu Victor 0726 761 672

Oraș Turceni Badea Gheorghe 0769 343 509

Albeni Fierascu Marian 0727 388 120

Alimpești Popescu Claudiu 0755 735 565

Aninoasa Vasiloiu Gabriel 0764 803 820

Baia de Fier Hibian Florin 0771 577 188

Bălănești Iova Bogdan 0761 429 596

Bengești Ciocadia Avramescu Adriana 0787 835 848

Bâlteni Coanda Constantin 0769 572 436

Brănești Turcitu Nicolae Adrian 0760 857 247

Drăguțești Olaru Mihai 0767 100 275

Bumbești Pițic Trinca Andrei-Vasile 763942488

Bustuchin Sgaia Alex 0760 456 336

Bolboși Udrescu Constantin Claudiu 0787 311 626

Căpreni Sgaia Alexandru 0760 456 336

Cătunele Busoi Doru 0720 930 458

Ciuperceni Mondea Gheorghe 0740 250 190

Călnic Cretan Marius 0766 813 339

Crasna Piperea Ion 0767 537 839

Crușeț Ionescu Olimpia 0763 838 433

Dănești Stoichin 0765 289 052

Dragotești Cioaba 0731 422 023

Fărcășești Vladutoiu Robert 0786 103 004

Godinești Dragut Dumitru 0762 197 909

Hurezani Sgaia Alexandru 0760 456 336

Lelești Frimu Bogdan 0766 462 005

Logrești Lungu Ilie 0735 859 986

Mătăsari Breazu Liviu 0769 853 663

Mușețești Branzan Veronica 0785 909 397

Negomir Ciambur Georghe 0741 978 352

Padeș Elena Mihai 0765 303 535

Polovragi Carausu Ion 0744 265 094

Plopșoru Calistrate Gabriel 0764 334 344

Prigoria Fierascu Marian 0727 388 120

Roșia de Amaradia Fluerus Ion 0745 426 429

Samarinești Modoran Alexandru 0737 643 622

Săcelu Pasarin Gheorghe 0785 115 000

Săulești Ciobanu Otilia 0761 064 390

Scoarța Enea Leonica 0784 516 301

Schela Braia Ion 0765 376 535

Slivilești Udrescu Claudiu 0787 311 626

Stănești Leuca George 0785 738 863

Stejari Carasel Constantin 0751 384 424

Stoina Fota Marian 0744 964 489

Telești Dodenciu Ionut 0760 443 004

Turburea Bastorin Ion 0735 682 244

Tânțăreni Negrea Cristian 0765 870 133

Urdari Negomireanu Victor Constantin 0760 967 001

Văgiulești Copani Adrian 0723 320 053

Vladimir Ciorobea 0727 958 118

Bălești Ungureanu Mihai Marinel 0761 019 854

HUNEDOARA

Mun. Deva Marius Mane 740174554

Mun. Brad Emilian Faur 766016726

Mun. Hunedoara Alic Cristian Sorin 722501049

Mun. Lupeni Ardean Cristian Paul 721055033

Mun. Orăștie Grozav Andrei 772270995

Mun. Petroșani Toma Ion-Dan 721374000

Mun. Vulcan Pitigus Rodica 727934069

Oraș Aninoasa Moinoiu Claudiu Daniel 766238337

Oraș Călan Neagu Ilie 721604222

Oraș Geoagiu Grozav Andrei 772270995

Oraș Hațeg Claudiu Prejban 784580317

Oraș Petrila Andronache Emanuel 766287629

Oraș Simeria Valentin Mărginean 729935316

Oraș Uricani Napau Radu 722482309

Baia de Criș Nuțea Florin 747035485

Balșa Grozav Andrei 772270995

Baru Tamas Octavian 725373036

Băcia Neagu Ilie 721604222

Băița Nuțea Florin 747035485

Bănița Claudiu Prejban 784580317

Bătrâna Avramescu Paul 745235995

Beriu Grozav Andrei 772270995

Blăjeni Nuțea Florin 747035485

Boșorod Neagu Ilie 721604222

Brănișca Cioaza Mihai 729749008

Bretea Română Neagu Ilie 721604222

Buceș Nuțea Florin 747035485

Bucureșci Darabant Simion 721693656

Bulzeștii de Sus Nuțea Florin 747035485

Bunila Alic Cristian Sorin 722501049

Burjuc Nuțea Florin 747035485

Cerbăl Alic Cristian Sorin 722501049

Certeju de Sus Mincea Mircea 745376546

Cârjiți Avramescu Paul 745235995

Crișcior Trifan Constantin 728434650

Densuș Claudiu Prejban 784580317

Dobra Avramescu Paul 745235995

General Berthelot Claudiu Prejban 784580317

Ghelari Alic Cristian Sorin 722501049

Gurasada Avramescu Paul 745235995

Hărău Mincea Mircea 745376546

Ilia Bozdog Cosmin Adrian 736120459

Lăpugiu de Jos Avramescu Paul 745235995

Lelese Alic Cristian Sorin 722501049

Lunca Cernii de Jos Alic Cristian Sorin 722501049

Luncoiu de Jos Nuțea Florin 747035485

Mărtinești Valentin Mărginean 729935316

Orăștioara de Sus Grozav Andrei 772270995

Peștișu Mic Alic Cristian Sorin 722501049

Pui Danciu Petru Claudiu 744989609

Rapoltu Mare Boticiu Augustin Nicolae 742210877

Răchitova Claudiu Prejban 784580317

Ribița Nuțea Florin 747035485

Râu de Mori Fuca Ovidiu 763843209

Romos Grozav Andrei 772270995

Sarmizegetusa Claudiu Prejban 784580317

Sălașu de Sus Claudiu Prejban 784580317

Sântămăria Orlea Agoston Claudiu Cristian 765423945

Șoimuș Mincea Mircea 745376546

Teliucu Inferior Toma Remus 722016606

Tomești Folgarini Domnita 737082267

Toplița Alic Cristian Sorin 722501049

Totești Claudiu Prejban 784580317

Turdaș Valentin Mărginean 729935316

Vața de Jos Nuțea Florin 747035485

Vălișoara Beligan Dan Gheorghe 737668734

Vețel Avramescu Paul 745235995

Vorța Avramescu Paul 745235995

Zam Avramescu Paul 745235995

IAȘI

Mun. Iași Codreanu Adrian 729247097

Mun. Pașcani Geanău Dănuț 749451528

Oraș Hârlău Radu Constantin 746478218

Oraș Târgu Frumos Jalbă Armin 758314655

Oraș Podu Iloaie Bucătaru Constantin 746825085

Al. I. Cuza Martiuc Marian Maricel 760869467

ANDRIEŞENI Sorocianu Cătălin 0741 752 959

Aroneanu Buhuș Atena 0748 463 946

Balș Nică Anișoara 750852416

Bălțați Ropotă Gabriela 0742 546 349

Belcești Tănasă Nelu 787824754

Bivolari Moise Gabriel 726481446

Bârnova Balaiș Robert Ionuț 722418833

Brăești Stan Aurel 767765532

Butea Bejan Iosif 742261783

Ceplenița Răscol Constantin 742872453

Ciohorani Sârghi George Mihai 749843578

Ciortești Gabără Ștefan 0732 632 060

Ciurea ???? Eugen Damian 754380072

Coarnele Caprei Crăciun Cristi 741006504

Comarna Boboc Petru 744435445

Costești Petroaia Constantin 739650152

Costuleni Ciobanu Ioan 0767 785 880

Cotnari Vartolomei Maria 740370021

Cozmești Toma Petrică 768453228

Cristești Gurzun Vailică Marius 753785331

Cucuteni Fădei Andreea 757283311

Dagâța Hanghiuc Vasile 0787 673 601

Deleni Săpătoriu Daniel 787702215

Dobrovăt Iacobuțe Florin 740539335

Dolhești Voicu Cătălin 787232894

Drăgușeni Bostan Florin ilie 741465961

Dumești Pădureț Ioan 761558489

Erbiceni Sava Florin 746860171

Fântânele Chelariu Andrei 0770 860 341

Focuri Prisecaru Cătălin 0755 288 368

Golăiești Enia Adi-Costel 0754 395 440

Gorban Hodorogeanu Liliana 725855425

Grajduri Bacalu Marius Vasilică 0749 686 759

Gropnița Duminică Lazăr 0744 939 470

Grozești Ionel Ceaușu 742275417

Hălăucești Olărașu Marius 760981963

Hărmănești Mihai Timofte 0787 870 537

Heleșteni Cernăuțeanu Sorin 741541229

Holboca Nechifor Mihai 742177007

Ipatele Roman Mihai 747852653

Lespezi Buhă Luminița 752033041

Lețcani Tatiana Anca Sava 755650556

Lungani Potoroacă Liviu 752613352

Mădârjac Prisecaru Vlăduț Marius 0769 232 918

Mircești Antoane Cristian 0752 799 660

Mironeasa Rotaru Gheorghe 760708000

Miroslava Boacă Cristinel 746498494

Miroslovești Cojocaru Marius Iulian 763549150

Mogoșești Aghinei cristina / Carp Loredana Nicoleta 0754550927 / 757940142

Mogoșești-Siret Ciobanu Gheorghiță 765277981

Moșna Andronache Marius Gabriel 766743546

Moțca Onișoru Daniel 0736 141 843

Movileni Buraga Lucian Viorel 771424450

Oțeleni Știfii Vasilică Viorel 766665274

Plugari Sofronie Ioviță 766543392

Popești Pușcașu Gabriela 761488585

Popricani Alexandru Paul 765728100

Prisăcani Ichim Ioana 731593070

Probota Stoica Daniel 732552344

Răchiteni Iacob Iulian 762710191

Răducaneni Mardare Călin Costinel 755950466

Rediu Sandu Valentin 743233099

Ruginoasa Maftei Elena 751948769

Schitu Duca Leuștean Marcel 749644603

Scânteia Aneculăiesei Nicușor 748621439

Scobinți Adamache Viorel 741798739

Sinești Stan Bogdan Ioan 751676338

Sirețel Belciu Adrian 746982334

Stolniceni-Prăjescu Ursu Costel 741213237

Strunga Arseni Florin 0751 521 821

Șcheia Sofian Daniel 0787 884 908

Șipote Cahniță Vasile Cristian 736050031

Tansa Sofragiu Cosmin 743075614

Tătăruși Stoian Florin 0762 449 895

Ion Necule Rusu Gabriel 763627245

Todirești Gîrbea Gabriel 761547628

Tomești Apreutesei Gabriel 759085865

Trifești Epureanu Mihai 749675712

Țibana Ciubotaru Petru 0741 181 328

Țibănești Papuc Vasile 753706707

Țigănași Tudosă Petru 748804968

Ungheni Vizaru Costel 0751 777 970

Valea Lupului Crengăniș Felix Ovidiu 754912825

Valea Seacă Andronache Petru 787546125

Victoria Ungureanu Mihaela Florentina 741480712

Vânători Muraru Cristinel 754823195

Vlădeni Sorocianu Ionuț 754516438

Voinești Caleavalea Gabriel 0756 251 966

MARAMUREȘ

Mun. Baia Mare Gyulai Ciprian 742066197

Mun. Sirghetu Marmației Tomșa Mugurel 743101074

Oraș Baia Sprie Bogdan Dan 728867652

Oraș Borșa Roman Gavrilă 747387763

Oraș Cavnic Inoan Daniel 742774495

Oraș Seini China Alexandru 737373123

Oraș Târgu Lăpuș Toma Ionuț 751371207

Oraș Vișeu de Sus Malanca Ana Maria 727327762

Oraș Dragomirești Tomșa Mugurel 743101074

Oraș Săliștea de Sus Tomșa Mugurel 743101074

Oraș Șomcuta Mare Mureșan Rodica 747158705

Oraș Ulmeni Costin Radu 758867721

Oraș Tăuții Măgherăuș Petre Cristian 746885140

Ardusat Costin Radu 758867721

Ariniș Radu 758501920

Asuaju de Sus Darida Ciprian 749268922

Băița de Sub Codru Pop Anișoara 749193773

Băiuț Pop Denis 752852279

Băsești Costin Radu 758867721

Bicaz Breban Simona 753856737

Bistra Grad Adrian 746456822

Bârsana Tomșa Mugurel 743101074

Bocicoiu Mare Butuza Lucica 755706252

Bogdan Vodă Tomșa Mugurel 743101074

Boiu Mare Ionuț Cherebeș 755917924

Botiza Tomșa Mugurel 743101074

Budești Borodi Vasile 744991183

Călinești Rad Petrică 4,36992E+12

Cernești Pop Olimpiu 752143749

Cicârlău Meheș Nicolae 742017537

Câmpulung la Tisa Tomșa Mugurel 743101074

Copalnic-Mănăștur Cozma Ionel 740522522

Coroieni Toma Ionuț 751371207

Cupșeni Ungur Cosmin 767131709

Desești Verdeș Vasile 741126532

Dumbrăvița Alexandru Onisim 745372122

Fărcașa Moldovan Daniel 771247837

Giulești Inoan Daniel 742774495

Ieud Tomșa Mugurel 743101074

Lăpuș Nechita Nicolae 756963305

Leordina Hapka Alexandru 759869221

Mireșu Mare Prună Vlad 756707069

Moisei Hojda Marius 747899606

Oarța de Jos Temian Florin 756565800

Ocna Șugatag Inoan Daniel 742774495

Petrova Mihalca Ioan 770388251

Poienile Izei Boroica Florin 771670938

Poienile de Sub Munte Pisten Ioan 754506159

Remetea Chioarului Roman Florin Virgil 754531202

Remeți Tomșa Mugurel 743101074

Repedea Cucicea Gheorghe 753045864

Rona de Jos Marius Iepan 751929644

Rona de Sus Pop Ioan 749375718

Rozavlea Tand Vasile 742903850

Ruscova Pop Ioan 749375718

Satulung Ionuț 749795200

Săcălășeni Bondrea Vasile 765131175

Săcel Radu Bizău 753620830

Sălsig Costin Radu 758867721

Săpânța Tomșa Mugurel 743101074

Stramtura Florin 765054714

Suciu de Sus Cociș Ioan 755632987

Șișești Dimănescu Mihai 751856233

Valea Chioarului Criste Radu 749487266

Vima Mică Toma Ionuț 751371207

Vișeu de Jos Pop Ioan 749375718

Groși Horge Vasile 742700413

Recea Băbățiu Andrei 741319063

Sarasău Berinde Dumitru 758585509

Vadu Izei Tomșa Mugurel 743101074

Șieu Stoica Ioan 746411252

Groșii Țibleșului Toma Ionuț 751371207

Coaș Mateaș Petre 757759715

Coltău Daniel Neamț 751464416

Gârdani Costin Radu 758867721

Oncești Ioan 743288397

MUREȘ

MUNICIPIUL TÂRGU MUREȘ Burghelia Dragoș 0771 123 902

MUNICIPIUL REGHIN Păcurar Alin 0770 741 622

MUNICIPIUL SIGHIȘOARA Joita Elena Floarea 0746 572 811

MUNICIPIUL TÂRNĂVENI Oprea Florin 0745 538 106

ORAS IERNUT Botoşer Nastasia 0747 113 946

ORAS LUDUȘ Faur Vlad 0787 819 094

ORAS SÂNGEORGIU DE PĂDURE Ilyes Mariana 0766 487 239

ORAS SĂRMAȘU Neacșu Constantin 0758 564 372

ORAS SOVATA Fulop Oscar Zoltan 0758 505 271

ORAS UNGHENI Marcu Vlad 0731 321 464

ACĂȚARI Mitrea Istvan 0746 402 014

ADĂMUȘ Lup Ioan Sergiu 0756 470 481

ALBESTI Costea Doina 0745 347 730

ALUNIS Râncu Marius 0747 637 972

APOLD Bodi Beatrice Sidonia 0742 984 938

BAGACIU Cercea Lidia 0748 809 317

BAHNEA Golea Neluțu 0757 871 905

BALA Cotoară Saveta 0742 355 523

BALAUSERI Tibor Revai 0745 424 175

BAND Olasz Alexandru 0762 078 358

BATOS Moldovan Emilia Maria 0756 939 979

BEICA DE JOS Timoce Ioana 0754 046 309

BOGATA Murar Maria 0756 376 645

BRANCOVENESTI Stoica laura 0365 405 164

BREAZA Moldovan Octavian 0764 617 196

CEUASU DE CAMPIE Moișan Adriana 0774 515 532

CHETANI Vereș Iuliu Francisc 0736 370 332

CHIHERU DE JOS Cota Ioan 0265 718 841

CORUNCA Coman Ioan 0757 497 760

COZMA Suciu Gheorghe Marius 0756 592 380

CRAIESTI Graur Steliana 0748 929 263

CRISTESTI Mureșan Nicolaie 0747 499 231

CUCERDEA Baci Cosmin 0754 393 933

CUCI Rupa Alioșa 0748 818 837

DANES Oprinoc Vasile Florin 0743 647 204

DEDA Sorin Mureșan 0783 019 957

EREMITU Karacsonyi Erno 0744 407 856

FARAGAU Horvath Florin 0761 678 169

GANESTI Vitan Ștefan Lucian 0758 379 634

GHEORGHE DOJA Mureșan Grigore 0745 017 531

GLODENI Blaga Lucian 0751 856 164

GORNESTI Fulop Radu 0770 594 499

GREBENISU DE CAMPIE Moșneag Petru 0742 414 067

GURGHIU Moldovan Alin 0751 832 266

HODAC Codruț Todoran 0743 156 680

IBANESTI Dan Ioana Mădălina 0756 411 094

ICLANZEL Bloj Marin 0787 571 011

IDECIU DE JOS Petra Claudiu 0744 964 553

LUNCA Moldovan Paul Lucian 0775 122 817

LUNCA BRADULUI Felicia Unica , Lingurar Dumitru Paul 0745 774 217, 0748 513 715

MICA Marius Lunca 0756 700 160

MIHESU DE CAMPIE Oaida Ștefan Damian 0757 347 118

NADES Dandu Pop Razvan 0750 857 956

OGRA Varga Romulus 0746 832 662

PAPIU ILARIAN Mărginean Simion 0724 793 398

PANET Rafa Dan 0741 618 832

PETELEA Tincu Horia 0740 964 668

POGACEAUA Mureșan Marius 0741 954 264

RASTOLITA Simineț Gheorghe 0744 184 884

RICIU Florea Florin 0733 942 053

RUSII-MUNTI Rus Valentin 0748 365 152

SANCRAIU DE MURES Dascăl Ciprian Viorel 0741 654 662

SANPAUL Szabo Doina 0754 521 897

SANPETRU DE CAMPIE Burian Ioan 0775 586 817

SANTANA DE MURES Apafaian Radu 743918046

SASCHIZ Bartuș Alexandru Călin, Drita Dorina 0742 984 938, 0744 681 547

SAULIA Curta Cristian 0753 845 798

SINCAI Șuteu Anastasia Ionela 0746 859 348

SOLOVASTRU Moldovan Ioan 0740 065 904

STANCENI Piti Eugen 0744 175 390

SUPLAC Deac Simona 0733 609 663

VALEA LARGA Ovlache Florin 0764 903 606

VANATORI Dorina Horvath 0728 400 039

VATAVA Gherman Antonie 0769 711 236

VIISOARA Horvath Daniela 0742 530 321

VOIVODENI Rozsa Bukkosi 0771 470 258

ZAU DE CAMPIE Hațegan Flavius 0742 476 887

OLT

Mun CARACAL Barbulescu Ovidiu 763.242.520

Mun SLATINA Viorel Despina 761.088.020

Oraș BALŞ Popa Valentin 766.259.632

Oraș CORABIA Stefan Mircea 743.985.152

Oraș DRĂGĂNEŞTI-OLT Chirca George 769629713

Oraș POTCOAVA Zavarache Ionut 746802543

Oraș SCORNICEŞTI Dicu Mihai 761.085.200

BĂLTENI Ciobanica Cristian 786462693

BĂRĂŞTI Cirstea Cristian 729.751.623

BARZA Voica Cristi 761454614

BOBICEŞTI Dinu Ionut 763823430

BRASTAVĂŢU Dinu Marian Ștefan 784315104

BRÂNCOVENI Florin Popa 784094524

CĂLUI Cincea Ion 744982550

CĂRLOGANI Despina Ion 725.873.154

CILIENI Bobiceanu Remus 767.725.608

COLONEŞTI Gabor Bogdan 764787673

CORBU Bortosu Cristina 748925728

COTEANA Tanciu Mihai 725062830

DANEASA Petcu Marin 741.258.780

DEVESELU Aldea Valentin 763.429.229

DOBROSLOVENI Cristi Ardelean 767.839.898

DOBROTEASA Iordache Emilian 731566761

FARCASELE Cârstea Simonel 799002663

GÂRCOV Munteanu Mihail 720.015.267

GHIMPEŢENI Bozkurt Cristina 724953560

GROJDIBODU Delca CATALIN 787426544

ICOANA Coman Paul 799.922.677

IZBICENI Virgil Patachia 751.336.123

IZVOARELE Urucu Ionel 757.703.014

OSICA DE SUS Doru Mihai 747870590

PÂRŞCOVENI Ilinca Dan 767780763

PLEŞOIU Trana Marian Dragos 760.307.206

PRISEACA Ene Constantin 765.251.125

RADOMIREŞTI Baltalunga Ion 766.715.205

ROTUNDA Tatu Veronel 739454334

RUSĂNEŞTI Staicu Ioana 763.121.639

SCHITU Becheanu Constantin 759.664.359

SLĂTIOARA Moga Teodor 756.575.620

STREJEŞTI Olaru Simion 768.043.266

ŞERBĂNEŞTI Carstea Nicolata 754.810.972

URZICA Cacipu Daniel 752.889.188

VĂDASTRA Tismanaru Florian Marius 767.280.354

VĂLENI Ciupitu Silviu 761.064.439

VIŞINA Toni Bodescu 799748997

VULTURESTI Predoana Liviu 770795515

SATU MARE

Mun. Satu Mare Pop Mircea Lucian 751381810

Mun Carei Csiki Ancuta Aurelia 743236901

Oraș Livada Lapca Alicia 49939165

Oraș Tășnad Nicolae Irimus 743647329

Oraș Ardud Stoian Ioan 744114858

Oraș Negrești Bura Adrian 0 749 802 401

Acâș Mateiaș Sorin 753936188

Agriș Vraja Ioan 740802326

Andrid Holeva Gabriel 0 749 403 419

Apa Guias Larisa 744858134

Bârsău BUMBAR MIHAI 742935850

Bătarci Pop Lucian Petre 763841904

Beltiug Mateiaș Sorin 753936188

Berveni Salajan Natalia 0 766 563 847

Bixad Pop Lucian 0 763 841 904

Bogdand Nicu N. 787575271

Botiz Podac Gheorghe 0 722 823 544

Călinești-Oaș Petraș Adina 761336222

Cămârzana Dumitru Paul 729713566

Cămin Sălăjan Natalia Ioana 766563847

Căpleni Anca Csiki 743236901

Căuaș Bohony Ana Maria 754536303

Cehal Rogoz Mitică 747320704

Certeze Sas Vasile 749237000

Ciumești Csiki Anca 743236901

Craidorolț Floca Cristian 0 787 430 422

Crucișor Bumbar Romi Daniel 0 786 371 401

Culciu Brumar Romi 786371401

Doba Pop Camelia 749416241

Dorolț Sav Alexandru 743304423

Foieni Anca Csiki 743236901

Gherța Mică Bura Marinel 746879742

Halmeu Florea Florentin 752018292

Hodod Tusan Florin 748322742

Homoroade Gavrus Adrian 0 754 575 675

Lazuri Codat Maria 757521791

Medieșu Aurit Forrai Antal 0 751 659 165

Micula Lidia Marchis 746567425

Moftin Carpa Vasile 768901166

Odoreu Țiudic Ioan-Daniel 759874027

Orașu Nou Petras Mihai 0 756 820 615

Păulești PALINCAS VASILE 750823309

Petrești Csiki Anca 743236901

Pir Tusan Florin 748322742

Pișcolt Ghibindic Elisabeta 753980882

Pomi Trandafirescu Gheorghe 743234706

Porumbești DEMETER MONICA 742899804

Racșa Berende Ioan 756696367

Săcășeni KANYA MENOTI 747057032

Sanislău Anca Csiki 743236901

Santău Sabău Cristian 771326794

Săuca Hodorog David 0 746 463 153

Socond VIOREL S. 740163557

Supur Tusan Florian 0 748 322 742

Tarna Mare Corodi Lucian 0 758 479 373

Târșolț Pop Petre Lucian 763841904

Terebești -CIUREA NICOLITA 761149663

Tiream Abrihan Georgeta 0 757 394 308

Turț Marita Alina 0 749 027 043

Turulung Ursan Nicolae 748966235

Urziceni Racolta Ioan 744350031

Valea Vinului GODJA MIHAI 752323501

Vama Fabian Daniel 754648214

Vetiș Pop Radu 753761067

Viile Satu Mare Bodan Tudor 741687115

SIBIU

Mun Sibiu Gradinaru Stefan 744218220

Mun. Mediaș Codruț Mătușan 722548746

Oraș Agnita Barbu Romulus 723324426

Oraș Avrig Bobita Daniela 743362658

Oraș Cisnădie Dragomir Mihaela 742027200

Oraș Copșa Mică Curelac Diana-Rozalia 769175463

Oraș Dumbrăveni Marcos Calin 751989175

Oraș Miercurea Sibiului Moga Nicolae 786921059

Oraș Ocna Sibiului Oprisor Ioan 746888586

Oraș Săliște Savu Constantin 758275205

Oraș Tălmaciu Stefan Cosmin-Andrei 737704310

Alma Lapadat Nicolae 766591042

Alțâna Itu Danut-Tudor 746070702

Apoldu de Jos Savu Marius 760458801

Arpașu de Jos Pamp Nicolae 745488539

Ațel Hampu Valeriu 743356324

Axente Sever Sicra Alin-Florin 771390230

Bazna Barcea Dorin 750846408

Biertan Teslariu Gheorghe-Lucian 742516360

Bârghiș Stoica Traian 768320561

Blăjel Tufa Lucian 741414986

Boița Sighencea Anca 749620545

Brateiu Surdu Nicolae 764701451

Brădeni Brumar Dan 748612275

Bruiu Voina Adriana-Isabela 772086837

Chirpăr Stroia Carmen-Laura 766714043

Cârța Simc Manfred 740145362

Cârtișoara Banciu Lavinia 746043999

Cristian Craciun Dumitru 743005341

Dârlos Duma Elena-Tabita 758789823

Gura Râului Militaru Cornelia 760828762

Hoghilag Stoica Ioan 726661293

Iacobeni Cimpoier Aurica-Maria 757550341

Jina Grozav Maria-Nicoleta 744886223

Laslea Radut Gabriel 269428446

Loamneș Neamtu Ioan 735774671

Ludoș Fara Sanda 773890300

Marpod Alexandru Ion 727236953

Merghindeal Prescurea Daniela 748647966

Micăsasa Chindea Paraschiva 755178463

Mihăileni Brezae Ioan 733964557

Moșna Arțăriș Alexandru-Cristian 787820027

Nocrich Mindrean Adrian 787628878

Orlat Mohanu Ionut-Rares 750752572

Păuca Oltean Valer 768836356

Poiana Sibiului Morariu Cristian-Ilie 744162314

Poplaca Vlad Ionel 775341863

Porumbacu de Jos Malanga Marcel 745392066

Racovița Lungu Petru 754477908

Rășinari Lia Traian 765789401

Râu Sadului Rosca Ioan-Pavel 771732870

Roșia Aldea Stefan 783101012

Sadu Draghiciu Alina 751693449

Slimnic Flutur Dumitru Sebastian 741947678

Șeica Mare Morar Ioan 722406030

Șeica Mică Dancu Ilie-Iulian 747309192

Șelimbăr Bozan Liviu-Dumitru 744789155

Șura Mare Duse Anca 754972520

Șura Mică Ionuț Vermeșan 749345447

Tilișca Rodean Nelutu 746609577

Târnava Parvu Olimpiu 754453011

Turnu Roșu Ritta Costeiu 747755606

Valea Viilor Soldorfean Adrian 719081636

Vurpar Popa Veronica 763522054

TELEORMAN

Mun Alexandria Gongone Dorin 766671950

Mun Turnu Măgurele Satran Alin 769938855

Mun Roșiori de Vede MARIN TUDOR 722484554

Oraș Zimnicea Simion Rafaelo 771686044

Oraș Videle Ciobanu Marius 732521377

Băbăița CRISTEA FLORIN 767405833

Beciu BUDULAN GEORGIANA 761705993

Botoroaga TONE IONEL 763663415

Bragadiru MITROI LIVIA RALUCA 785691406

Brânceni DUTA GABRIEL 752146371

Bujoru CRISTEA LAURENTIU 766332569

Buzescu IACIU ADRIAN DANUT 770758072

Călinești Marinescu Ionel 749101212

Ciolănești DRAGAN ALIN LEONARD 767517088

Ciuperceni CRISTIAN DUMITRU 767011370

Conțești DELIU IONUT ANDREI 785066055

Cosmești DOBRE IONUT 767369627

Crângeni SOCOL MARINEL 769148533

Crevenicu OLTEANU FLORIN 771307274

Didești MARINESCU CATALIN 769429224

Dracea Miloș Laurențiu 721702381

Drăgănești de Vede BIMBIRICA EMIL 742757216

Drăgănești Vlașca Neacșu Daniel 765135454

Frumoasa LEBEJOARA GEORGE 762449883

Furculești Ghiceanu Gabriel 767793905

Gălăteni BORDEI PERTUTA 768582621

Gratia ENACHE IULIANA 760016138

Izvoarele Sfetcu Vasilica 765433555

Lița ACHIM LAURENȚIU 774031839

Măgura IEPURE FLORIN 787658931

Măldăieni IORGA ADRIAN CONSTANTIN 766282856

Mârzănești RADULESCU MARIUS 768789212

Moșteni CLAUDIU CORNEL 732406020

Nanov SFETCU Madalina 768324542

Năsturelu RISTEA ALEXANDRU FLORIN 774635440

Necșești BUDU ILIESU SANDU 766552337

Nenciulești MITROI IULIAN 750765595

Olteni DINU GEORGE 786666075

Orbeasca MIU MIRCEA DANIEL 763435569

Peretu CHIRCA AURELIAN 770436770

Pietroșani CUCUREZEANU FLORIN 762648665

Plopii-Slavitești BARBU DUMITRU 787663756

Plosca Pîrvu Aurel Cristian 765902580

Poieni COSTEA ION 765020108

Poroschia BEREGHIANU IONEL 762920353

Purani SERBAN MARIUS 766995820

Putineiu GOSNEA ANDREEA NICOLETA 764685045

Rădoiești VARZARU GEORGEL 733765061

Saelele Stroe Negoiță 762220361

Salcia MIEILA ION 799762466

Sârbeni VADUVA NELU 741573092

Scrioaștea VASILE JANE MAZILU 785775402

Seaca VLAD EUGEN LILI 725066170

Sfințești CRISTEA CONSTANTIN 776695048

Siliștea DRAGAN DANUT 760700680

Siliștea Nouă (Gumești) RIZEA MIHAI 767963678

Slobozia Mândra PRODAN POMPILICA 762027068

Storobăneasa SPATARU CATALIN 767142142

Talpa IRIMIA RADU 769909367

Tătărăștii de Jos NEDELCU REMUS 722600953

Tătărăștii de Sus TROCAN CRISTINEL FLORIN 726066288

Țigănești STUPARU BOGDAN 759112730

Traian Papin Constantin 771760034

Vărtoape BADIN IONUT VIOREL 764846099

Vitănești IACIU CONSTANTIN 762756992

TULCEA

Municipiul Tulcea Moise Florentin 0746 042 166

Oraș Babadag Oancea Mariana 0740 152 359

Oraș Isaccea Ivanciu Florin 0755 766 753

Oraș Măcin Chelu Daniel 0753 339 407

Oraș Sulina Iordanoaia Mirel 0767 466 533

Baia Calin Florian 757555507

Beidaud Dima Ion 0790 504 150

Beștepe Arhipencu Valentin 0757 599 054

Casimcea Iordan Ioana 0743 861 451

Ceamurila de Jos Visinoaia Fanele 0729 202 378

Cerna Gelep Dan 0743 455 251

Chilia Veche Dan Carpov 0743 945 338

Ciucurova Lipan Raluca Mădălina 0736 469 327

Dăeni Iordan Laura 0725 989 914

Dorobanțu Buzatu Lacrămioara 0723 831 701

Frecăței Dragos Tudorof 0723 570 537

Greci Bulgaru George 0753 929 509

Hamcearca Dumbrava Maria 0751 627 102

Horia Serghei Mariana 0748 904 138

Izvoarele Dobos Elena 0769 293 884

I. C. Brătianu Pintilie Ionel 0745 849 210

Jijila Tandara Costica 0757 082 258

Jurilovca Popescu Adrian 0759 358 348

Luncavița Mratic Petre 0744 147 929

Mahmudia Constantin Ancuta 0749 375 543

Maliuc Sofronie Carmen 0747 702 096

Mihai Bravu Mirea Gheorghe 0745 698 300

M. Kogălniceanu Stroe Eugen 0722 361 841

Murighiol Cîrjaliu Ionuț 0756 911 131

Nalbant Bucurlescu Dorinel 0787 806 999

Niculițel Jecu Silva 0745 679 120

Nufăru Holoștencu Adrian 0756 924 988

Ostrov Neacsu Gabriel 0746 979 238

Pardina Turbatu Apolo 0750 860 250

Peceneaga Zainea Vasilica 0742 194 285

Sarichioi Stignei Laura Camelia 0756 371 846

Sf. Gheorghe Pietraru Victor 0751 506 405

Smârdan Marculescu Sorin 0752 908 976

Somova Ene Valentin 0742 958 579

Stejaru Stan Vasile 0732 779 159

Topolog Boeru Dumitru 0727 149 773

Turcoaia Diaconu Marius 0752 823 164

Valea Nucarilor Iustin Vasile 0749 103 349

Valea Teilor Panaitache Adriana 0771 073 152

Văcăreni Mustata Gina 0755 487 437

VÂLCEA

Mun Râmnicu Vâlcea Drăghici Elena 743396930

Oraș Băbeni Roibu 744619543

Oraș Bălcești Porojan Mihai 760078023

Oraș Băile Govora Cazacu Mihai 742041052

Oraș Băile Olănești Ignat Emanuel Ioan 749074045

Oraș Berbești Iliescu Daniela 744536224

Oraș Brezoi Achim Ion Cosmin 742879490

Oraș Călimănești Ungureanu Marian 787610875

Oraș Horezu Dima Sorin 76311199

Oraș Ocnele Mari Siliman Dumitru 751488330

Alunu Vlăduțu Ghe. 753358784

Berislăvești Lupulețu Vasile-Ioan 771174564

Budești Vasile Octavian 724349103

Bujoreni Tanase Nicoleta Maria 756752585

Cernișoara Nuică Ion-Parvu Valentina 765703401

Câineni Grejdan Cristian 787772502

Copăceni Văduva Maria 753823394

Costești Butoi Camelia-Ionela 787547669

Crețeni Logofătu Marius-Constantin 747702307

Dăești Mihăilă Marian 740132290

Dănicei Telpeșel Ion-Laurențiu 757304488

Drăgoești Băiță Maria 752072796

Frâncești Petrescu Mihail 761498438

Galicea Pârvulescu Ion 757571556

Ghioroiu Melinescu Marin 743120446

Glăvile Turica Gheorghe 761561073

Ionești Cherăscu Viorel-Adrian 747637632

Laloșu Tănasie Claudiu 731534438

Lădești Andronache Gheorghe 767352670

Lăpușata Zărnescu Orațiu-Constantin 761586790

Lăcusteni Merișescu Victor 747804589

Lungești Iancu Adrian 731465525

Mălaia Pleșanu Laura Gheorghița 752019597

Mateești Pătrașcu Florina-Isabela 741798599

Măldărești Popescu Georgian 768360686

Mihăești Damian Ion Ovidiu 767753411

Milcoiu Lazăr Florian 770737747

Nicolae Bălcescu Popescu Miron 765441891

Olanu Tudor Gheorghe 748895199

Oteșani Cebuc Nicolae Florin 762695285

Păușești-Măglași Diaconu Ion 744252858

Perișani Popescu Mihai-Marian 771675154

Pesceana Nedeluț Ioan Mugurel 730664708

Pietrari Moghină Gheorghe-Bogdan 745219283

Prundeni Vînă Nicolas 757341569

Racovița Stanciu Elvis 771485188

Roești Drăgan Dănuț 764221886

Roșiile Bondoc Maria-Luminița 748782826

Runcu Irimescu Nicolae Cătălin 754611166

Slătioara Luculescu Iosif-Cosmin 741161100

Stănești Budică Elena 740081732

Stoenești Pasăre Cristian-Florin 4,40783E+11

Stoilești Petre Petruța 728840093

Stroești Păun Dumitru 786020688

Șirineasa Vlăduț Elena-Mihaela 766461904

Ștefănești Desrobitu Nicolae Aurel 765838594

Șușani Uță Daniel 749306177

Tetoiu Lițoiu Radu-Marius 767853522

Tomșani Geamanu Mihaiela 742935413

Vaideeni Ichim Răducu-Alexandru 735393713

Valea Mare Nicolăescu Adrian-Mihai 746059483

Vlădești Serban Eugen 748027878

Voicești Mihalcea Ion 721365739

Voineasa Ionescu Florin 745803179

Zătreni Văduva Nicolae 753770706

DIASPORA

AUSTRIA

1 Steyr Vasiu Benjamin 00436769016420

2 Mistelbach Spiridon Gabriel 004366499534629

3 Knitterfeld Ioan Ianosiga 00436769152170

4 Vöcklabruck Trus Cristinel 00436767133593

5 Leoben Ferent Ioan 00436641758817

6 Gleisdorf Rotaru Andrei 00436604733106

7 Amstetten Micu Daniel 00436812050213

8 Oberwald Nelu Temelie 00436769206499

9 Villach Olteanu Petru 0043681787028

10 Wels Rotar Aurora 0043699199000645

11 Vorarlberg Piciorea Nicolae Tinel 004368184387776

12 Tirol Giorceanu Daniel 00436601782053

13 Ollersdorf /burgeland Tamas Anton 004368860889126

14 Melk Serban Adrian 00436764513761

15 Wieselburg Pop Mitica Adrian 00436607462126

16 Eisenstadt Floarea Moldovean 0040751085831

17 Voitsberg Anon Maria 004367763332521

18 Steiermark Barna 00436607347480

19 Niederöstereich Naia Lucian 00436769306526

20 Salzburg Albu Adrian 004368120799106

21 Traun Popa Alexandru 004369910965558

22 Munderfing Violeta Pablovic 004368120372278

23 Viena Lungu Cristian 004368110419715

24 Klagenfurgt Daniel Cociorva 0043601480840

25 Innsbruck Magyari Stefan 004369917176524

26 Graz Bloju Gheorghe 0046604445451

27 Linz Lelcu Bogdan 004368860181276

28 St.Polten Negrea Adrian 00436765063931

29 Salzburg Ungur Claudiu 00436649259633

30 Kapfenberg Andreea Dragota 00436889585690

BASARABIA

1 Aluatu Vasile Turcanu 060520286

Chișinău, sector centru- Friptuleac Ștefan 069228075

Bălți – Vadim Vacarciuc 069190303

2 Carabetovca Ion Cazacu 068038980

Dubăsari – Valeriu Racu 060008038

Drochia – Octavian Balan 079900218

3 Hancesti Octavian Galateanu 069519860

4 Cahul Lina Onuta 078654302

5 Anenii noi Tatiana Gumaniuc 079976885

6 Chisinau Alina Cebotari 060028146

7 Mereni Nicoara Denis 069983299

Nisporeni- Vitalie Strătulat 069229926

8 Floreni Nicoara Andrei 078949467

9 Durlesti Vitalie Lupu 079597194

Strășeni – Constantin Ungureanu 060636373

GERMANIA

1 Dinkelsbühl Geamanu Stefan 0173 8278381

2 Crailsheim Gaman Dragos-Alin 015906117989

3 Feuchtwangen Dumitrescu Cristina 017661978501

4 Wassertrüdingen Geamanu Madalina-Ionela 015777682080

5 Wilburgstetten Geamanu Daniel-Mihai 015757373500

6 Offenbach Dirlea Ion-Vasile 015778765329

7 Darmstadt Curuia Florin-Nicusor 01735437384

8 Fulda Simon Andrei-Mihai 01772463612

9 Frankfurt Melinte Nicolae 015143391806

10 Galus Viespe Virgil 015213268060

11 Kassel Miu Costel 015166101039

12 Aachen Liliana Golasie 01521 4020375

13 Gladbeck Nita Mirela 01512 4482383

14 Hagen Petrea Gheorghița 015216738909

15 Baden Württemberg Szczepanski Victor 0162 6720267

16 Itzehoe Petru Cristian 0178 1396419

17 Hanover Petcu Sorin 0179 5943694

18 Bergheim Alexandru Filip 015901794619

19 Nürenberg Adrian 01777 057 466

20 München Vasile 01764 4203 903

21 Ingolstadt Andrei 01512 9410 661

22 Ulm-Senden Ionut 01722 559 105

23 Düsseldorf Docianu Mihai 0178 5497200

24 Köln Iulian Antanas 0176 34553581

25 Gladbeck Tataru Andreea 01575 0116100

26 Oberhausen Tataru Ion Teodor 0176 34213792

27 Dortmund Cernat Alexandru 01573 7779388

28 Ansbach Mihai Bocoman 015256535540

28 Anschaffenburg Traian Leon 15218875908

ITALIA

1 SAN CESARIO MANEA FRUSINA 3475141430

2 GARBATELLA HAZUR SILVIA 3381015057

3 PORTA PORTESI ILIE BALTAT 3284572272

4 VILLALBA GUIDONIA BALAN VASILE 3298587302

5 TIVOLI/TERME DUMBRAVEANU MARIA 3290836571

6 MAXIMINA BOCCEA PALINCAS VASILE 3460818925

7 FROSINONE VERONICA FLOREA 3207509161

8 PAVONA /POMEZIA REBENCIUC IOAN 3495394969

9 CARMAGNOLA PUSCASU PETRE 3283973771

10 TORINO IONASCU MADALINA 3271061048

11 ASTI MIMBLER ROMEO 3204893564

12 ALESSANDRIA ILIOAIA DUMITRU 3891405897

13 BIELLA GALATEANU CLAUDIU 3349771548

14 CORVETTO MARIN IONITA 3283453191

15 CORMANO ADI DUMITRU 3385261107

16 MILANO/CENTRO STORIC GABRIELA BOAMBA 3341650062

17 BERGAMO DICU LARISA CARMEN 3888596159

18 MANZO ZORILA ION/LUDMILA 3884209106

19 PATERNO DORU NARGAN 3408550944

20 CANICATTI FANICA CHIRIAC 3891756263

21 TERNI TURCU NECULAI 3203540280

22 PIACENZA MIRCEA NEAMCIUC 3807428091

23 REGGIO-EMILIA AVRAM SORIN 3275469803

24 BOLOGNA VIOREL POSTOLACHE 3801452104

25 IMOLA MARIUS CALANGIU 3883629317

26 LUGO FLORIN HONCU 3497484773

27 ARGENTA OVIDIU NICA 3931029311

28 RAVENA HORATIU POPARCA 3393385751

29 LUGO VALERIA UNGUR 3337457564

30 MODENA GLODEAN IOAN 3886562508

31 CROTONE ALINA MUNTEANU 3492955895

32 ROCA DI NETO MIHAI CONSTANDACHE 3274719334

33 FIRENZE MINODORA STANCIU 3206769218

34 CUNEO IOANA PERTEA 3295321073

35 REGGIO CALABRIA UNGUREANU GABRIEL 3209755912

36 COSENZA FARCAS FLORICA ARGENTINA 3341522086

37 PADOVA ROMAN VASILE 3294519883

38 GROSSETO COCOLOS LILIAN 3295880907

39 PISA ALIN BUTNARU 389 608 4341

40 NAPOLI MAGDALENA GAFITA 3497808012


41 LODI DONUTE MARIAN 3808633808

SPANIA

1 Aragón membru Iulia Aldea 652 362 609

2 Logroño membru Mihaila Carmen 643 044 857

3 Lardero membru Muntean Ionut 642 242 651

4 Albelda de Iregua membru David Cristina 667 057 380

5 Calahorra membru Razvan Danut Lihoaca 643 237 080

6 Pamplona membru Selaru Silviu 688 870 821

7 Cintruénigo membru Razvan Sigoiu 642 989 579

8 Guadalajara membru Maria Grama 648 718 342

9 Murcia membru Bozadeanu Alina 602 660 368

10 Sevilla membru Cristian Stefanescu 643 027 038

11 Granada membru Marius Vlad 643 339 844

12 Puerto Lumbreras simpatizant Bozadeanu Alina 602 660 368

13 Girona membru Costica Vintilescu 642 158 450

14 Barcelona membru Cioltea Cornel 645 195 484

15 Lleida membru Pavel Daniel 643 289 959

16 Tortosa membru Vlad Constantin 643 169 442

17 Vic membru Ivanciuc Danut 642 179 346

18 Z aragoza simpatizant Andrei Marian 643 118 196

19 Calatayud membru Tania Bucsa 643 804 609

20 Sabiñánigo simpatizant Claudia Grigoras 619 770 688

21 Barbastro Simpatizant Ciolacu Costel 643 182 070

22 Roquetas de Mar membru Monica Moldovan 662 595 724

23 Albacete membru Sandu Adrian 642 358 895

24 Castellón de la Plana membru Ciprian Munteanu 627 715 721

25 Valencia membru Ivascu Gigel 642 366 441

26 Castellón Membru Florin Rusu 642 502 346

27 Marbella simpatizant Salavastru Ioan 643 054 359

28 Huesca simpatizant Maria Tabalus 622 584 523

29 Madrid membru Adrian 642 290 317

30 Alcalá de Henares simpatizant Maria Muresan 680 126 525

31 Torrejón de Ardoz simpatizant Aioanei Silvia 688 259 511

FRANȚA

1 Lille Moldovan Banita +33 753 34 59 93

2 Paris Stefan Rebei +33 6 21 13 31 96

3 Meulan en Yvelines Alin Rosu +33 6 95 06 03 11

4 Macon Tudor +33 6 35 57 02 33

OLANDA

1 Kline Zundert Bogdan Calistru +31 6 85478112

2 Rotterdam Cristian Ignat +31 6 57686808

BELGIA

1 Madou Marina Serban 0466180947

2 Bruxelles Apostolatu Cosmin 0491367008

3 Tervuren Breazu Bogdan 0499912967

4 Evere Nita Iulian 0465 316522

5 Anderlecht Fersedi Marius 0471521667

6 Mechelen Chioran Raul 0471403814

7 Aalst Ungureanu Viorel 0485888893

8 Aalter Vasnei Florin 0472868233

9 Roeselare Visalom Mihai +40723227957

10 Tienen Ciornei Daniel 0470987106

11 Turnhout Maria Sorina 0467644592

12 Antwerpen Leonte Dumitru 0465453972

13 Liege Petre George 0465192446

14 Sint-Niklaas Mihalcea Valerian 0467760286

15 Oostkamp Mîț Nadia 0492207193

16 Hornu Popescu Adrian 0493294933

17 Waterloo Prundeanu Nicu 0492127306

18 Tield Aurel Dumitra 0486389994

19 Brugge Marius Cislaru 0497943503

21 Ieper Busuioc Geanni 0484072181

22 Lokeren Ungureanu Sorinela 0476638332

23 Fontaine-l’Évêque Sima Ileana 0483004545

24 Waremme Lazar Daniel 0492548081

25 Ieper Stoian Daniel 0487714541

26 Aerschot Iusco Gabriel 0467652291

27 Wezemaal Coman Carmen 0466110407

28 Waimes Teodorescu Petru 0497782667

29 Liege Stan Daniela 0493428282

30 Mons Constantinescu Viorel 0485268419

31 Bastogne Huminiuc Ion 0486049288

32 Farciennes Mocanu Constantin 0455117714

33 Sint-Pieters-Leeuw Spoiala Adrian 0486237205

34 Knokke Stanciu Ioan 0465428253

35 Forest Lucanu Bogdan Mihai 0465167816

GRECIA

1 Nikaia Ortanta +30 6909628951

2 Atena Horeanu Marian +30 699 350 3821

3 Livadia Pasalega Magdalena +30 698 956 0207

IRLANDA

1 Swords Beseleaga Daniel-Adrian 892761334

2 Lucan Botezatu Ionut-Andrei 899556988

3 Thurles/Tipperary Paul Mihai 874317742

4 Tallaght Lucian Marina 899895289

5 Kildare Barbu Marius 899607174

6 Dublin Ionela Sitaru 892172935

7 Carlow Nicoleta Chiorean 834834315

8 Cork Anton Toader 852861172

9 Athlone David Adrian 899595944

10 Dundalk Mariana Nadaban 899462108

11 Galway Gemene Paul 899863137

12 Drogheda Vali Enache 894389481

13 Blanchardstown Napoleon Silaghi 830529918

14 Navan Simona Enache 894183857

MAREA BRITANIE

1 Peterborough Dorina Moisincu, Constantin Mitrofan, Alin Harbuz 07922923924

2 Sambata: Northamption Dorina, Costi, Alin 07922923924

3 Milton Keynes Dorina, Costi, Alin 07922923924

4 Luton Dorina 07922923924

5 Londra Adrian Popa 07478766261

6 Wolverhampton George Trifu Milena 07459145828

7 Manchester Eduard Asiminei 07770661032

8 Newcastle Marian Moșteanu 07404725604

9 Doncaster Becheru Adelina Larisa 07401003007

10 Coventry Rareș Coandă 07479801043

11 Birmingham Viorel Pop 07479801043

12 Stratford Train Station Paul Biță 07848 123001


SUEDIA

1 Växjö Alex Rugina 0728352062

2 Skåne. Radu Constantin Blaga +46 70 455 65 50

3 Helsingborg Tarcau Ionel Daniel +46764345340

4 Göteborg Gigi Petcu +46 70 209 23 69

ELVEȚIA

1 Basel Calin Popa +41793122477

2 Lausanne Alexandru +41783057985